‘Telefonova Alban Skënderajn’, Elgit Doda rrëfen momentin e vështirë….
26/04/2024 21:30

Një program nga Bora Zemani ku bëhen bashkë njerëz me profile të larta në profesionet e tyre për të shkëmbyer përvojat dhe historitë e tyre të suksesit personal. Shumë të qeshura, muzikë dhe argëtim 🍒 Çdo të premte, ora 21:00 Autore/Moderatore: Bora Zemani

Meritoni përballë Borës, plasin keq kunjat! Besa i nxjerr të “palarat” Eurovisionit
07/06 23:20
Robert Berisha kërkon treshe me Lei Krajën dhe Eni Shehun?! “Jo në emision, por…”
07/06 23:15
Eni Shehu: Risitë në Pushime On Top! Robert Berisha flirton me Lei Krajën në studio…
07/06 23:15
“E kam pasur partnere…”, Robert Berisha dhe Lei Kraja sqarojnë thashethemet…
07/06 23:15
Eni Shehu: Risitë në Pushime On Top! Robert Berisha flirton me Lei Krajën në studio…
07/06 23:05
“E kam pasur partnere…”, Robert Berisha dhe Lei Kraja sqarojnë thashethemet…
07/06 23:05
“Xhensila Myrtezaj famën e ka prej Besit”, Robert Berisha sqaron deklaratën…
07/06 23:00
“Xhensila Myrtezaj famën e ka prej Besit”, Robert Berisha sqaron deklaratën…
07/06 23:00
Së shpejti një “rikthim” me Nora Istrefin, Robert Berisha sapo na zbuloi lajmin e bukur…
07/06 22:45
Këtë nuk e prisnim! Robert Berisha zbulon pse lidhet me vajza shumë më të vogla…
07/06 22:30
Habit Meritoni! Komunikimi me djalin dhe ish partneren pasi doli nga Big Brother…
07/06 22:15
Meriton Mjekiqi zbulon çfarë bëri direkt pas daljes nga Big Brother…
07/06 22:15
Meriton Mjekiqi ironizon Donaldin! Ja si i përgjigjet Bora Zemani…
07/06 22:15
Meritoni flet troç rreth mendimit real që kanë prindërit për Ilnisën dhe diferenca e moshës…
07/06 22:15
Meriton Mjekiqi thyen heshtjen pas BBV, hatërmbetjet & planet me Ilnisën
07/06 22:15
Pa të brendshme në Eurovision? Besa Kokëdhima na lë pa fjalë me përgjigjen…
07/06 21:30
“Jam e mërzitur, por do mbledh forcat”, Bora Zemani ndan lajmin e keq…
07/06 21:30
E papritur! Besa Kokëdhima i kërkon Bora Zemanit 100 mijë €, arsyeja do t’ju habisë…
07/06 21:30
Ekskluzive/ Besa Kokëdhima zbulon partnerin, planet për fëmijë dhe prapaskena e Eurovisionit
07/06 21:30
Besa Kokëdhima zbulon arsyen që nuk e çoi në finalen e Eurovisionit!
07/06 21:30