Tea debat të ashpër me Shqipen, Andi ndoqi Tean kur la studion, pse? – Përputhen
29/10/2020 10:02

Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show
29/11 09:07
Top News – Kulla më e lartë në botë/ Dubai, vishet me ngjyrat kuq e zi
29/11 09:07
Top News – Moti i keq… Sardenjë, viktima e të zhdukur
29/11 09:07
Më në fund Ana përballet me Fatjonin – Përputhen, 27 Nëntor 2020
28/11 10:04
Sërish britma mes Melisës dhe Anës: Ti e ke fajin për Fatjonin dhe Anën – Përputhen, 27 Nëntor 2020
28/11 10:04
Takimi Fatjon Melisa është më i nxehtë” se i pari – Përputhen, 27 Nëntor 2020
28/11 10:04
U akuzua se është në një lidhje jashtë, flet Ana e parë – Përputhen, 26 Nëntor 2020
27/11 10:03
Pse Tea përqafon Anën e parë, çfarë ndodhi? – Përputhen, 26 Nëntor 2020
27/11 10:03
Fatjoni përqafon Anën e parë – Përputhen, 26 Nëntor 2020
27/11 10:03
A po shkon Tea drejt Elvisit, çfarë ndodhi në takimin e tretë – Përputhen, 25 Nëntor 2020
26/11 09:18
Ja hyrja e re, Atdheu trazon ujërat në Përputhen – Përputhen, 25 Nëntor 2020
26/11 09:18
Takimi Tea Elvis është me ferra – Përputhen, 25 Nëntor 2020
26/11 09:17
Ana “mësyn” në studio, shfaqet në Top Channel pa njoftuar askënd – Përputhen, 24 Nëntor 2020
25/11 09:10
Ana e parë ndërpret programin dhe hyn në studio – Përputhen, 24 Nëntor 2020
25/11 09:10
Reagimi epik i Fatjonit, pasi Ana hyri në studio – Përputhen, 24 Nëntor 2020
25/11 09:10
Ana braktis “Përputhen”, ja çfarë ndodhi pas episodit të kaluar – Përputhen, 23 Nëntor 2020
24/11 09:02
Pse Melisa shpërthen në ulërima me Anën e re? – Përputhen, 23 Nëntor 2020
24/11 09:02
Pse Sindi braktis Mevlanin në takim – Përputhen, 23 Nëntor 2020
24/11 09:02
E papritur! Me ulërima mes studios, konkurrentja largohet nga “Beauty”, “E Diell”, 22 Nëntor 2020
23/11 09:26
Nevina Shtylla ndërpret rrjedhën e emisionit! I bën të papriturën Manushit “E Diell”, 22 Nëntor 2020
23/11 09:26