Të rinjtë nga Vlora i bien fyellit live, performanca që emocionoi publikun / Ftesë në 5
21/10/2021 19:24
Ftesë në 5, Floriana Garo: Ja këshilla që më ka dhënë Berisha ,2 Dhjetor 2021,Pjesa 1
02/12 19:14
“Urrej të bëjnë viktimën”, avokatja e divorcuar: Prind mund të jesh dhe vetëm! Ftesë në 5
02/12 18:59
Më mirë fëmijë me prindër të divorcuar se në familje toksike,Stela “Përputhen”hap zemrën! Ftesë në 5
02/12 18:59
Vjehrra ia prish pak qejfin Floriana Garos: Ja pse s’bëri surprizë në emision! Ftesë në 5
02/12 18:52
Floriana Garo demokrate e zjarrtë: PD s’ ka kuptim pa Berishën! Ftesë në 5
02/12 18:51
“Po, burri është xheloz”, Floriana Garo: Ka lezet se tregon interes! Ftesë në 5
02/12 18:50
Injorimi nga Basha, Floriana Garo s’ ia lë mangut: I “qendisa” një mesazh! Ftesë në 5
02/12 18:50
S’ do e besoni, por Floriana la Zvicrën për fëmijët. Ja çfarë mungonte atje! Ftesë në 5
02/12 18:50
Ftesë në 5,Habit Olti i Përputhen: Kam 2 vite që nuk takoj vajzat! 2 Dhjetor 2021,Pjesa 2
02/12 18:39
Ftesë në 5, Fëmijët e rritur me një prind kanë probleme? Debat mes të ftuarve,2 Dhjetor 2021,Pjesa 3
02/12 18:38
Arjola kapet me Antonelën për punët e shtëpisë – Big Brother Albania Vip
01/12 19:01
Iliri me mision, ngacmon vajzat – Big Brother Albania Vip
01/12 19:00
Në studio plas sherri, Atdheut “i bie sheqeri” nga shtëpia /Ftesë në 5
01/12 18:58
“S’ kam ardhur të dëgjoj ty”, ndizen gjakrat live, e ftuara tenton të braktisë studion /Ftesë në 5
01/12 18:55
“Injorantë që s’ lexoni 5 libra”, ofendohet Ana Kauri: Mos më trego shkollën /Ftesë në 5
01/12 18:54
Atdheu ekspert në puthje, Fationi i nxjerr sekretin: Vajzat lënë kokën për… Ftesë në 5
01/12 18:54
“Kur unë kisha ndjekës në instagram, ty s’ të njihte asnjë”, Sara sherr me Ana Kaurin /Ftesë në 5
01/12 18:54
“Mollë sherri” mes Antonelës dhe Arjolës në BBV, Atdheu në arrati: S’eksitohem nga… Ftesë në 5
01/12 18:53
Ftesë në 5, Plas debati në emision ”Do lë studion, nuk të njoh fare kush je”,1 Dhjetor 2021,Pjesa 1
01/12 18:31
Ftesë në 5, Flet Atdheu: Nuk më plas fare çfarë thonë të tjerët ,1 Dhjetor 2021,Pjesa 2
01/12 18:30