Të qeshura pafund! Ja çfarë ndodh në prapaskenat e Pushime On Top
05/08/2022 19:30

Autore: Ori Nebijaj Prezantojnë: Ori Nebiaj dhe Flori Gjini Programi "Pushime on Top" është guida e ditëve të nxehta të verës. Publiku që qëndron në shtëpi mund të këshillohet për destinacione të ndryshme, mundësi pushimi dhe argëtimi në Shqipëri, duke gërshetuar kulturën dhe traditën shqiptare.

Ndalesë në Info Kulla/Muzeu i veçantë i Mirditës, ja informacionet që mund të gjeni-Pushime On Top
17/08 19:30
Njihuni me historinë e veçantë dhe rëndësinë e Kishës së Rubikut- Pushime On Top
17/08 19:30
Muzeu lëvizës me veshje tradicionale nëpër Shqipëri & Top Seven – Pushime On Top
17/08 19:30
Top Seven/ Showroom-i më i madh i makinave luksoze në Tiranë – Pushime On Top
17/08 19:30
Autobusi i kthyer në muze lëvizës me veshje tradicionale – Pushime On Top
17/08 19:30
Kisha e Rubikut dhe Hiking Mirdita – Pushime On Top
17/08 19:30
Info Kulla në Mirditë, Kisha e Rubikut, muzeu lëvizës nëpër Shqipëri- Pushime On Top
17/08 19:30
Ju zbulojmë vendin ku mund të shijoni pamje fantastike të Mirditës – Pushime On Top
17/08 19:30
Tekanjoze dhe me neps? Einxhel Shkira zbulon si po e përjeton shtatzëninë e saj- Pushime On Top
16/08 19:30
Muzeu i Delvinës & jeta e natës në Sarandë – Pushime On Top
16/08 19:30
Dëshmi të luftës dhe etnografisë, njihuni me Muzeun e Delvinës – Pushime On Top
16/08 19:30
Si qyteti antik Kamenica u braktis nga banorët, legjendat që ekzistojnë – Pushime On Top
16/08 19:30
Kur do e nisë projektin e ri në Top Channel? Einxhel Shkira zbulon detajet – Pushime On Top
16/08 19:30
Ja si reagoi Dj Dagz kur mësoi se do bëhet baba për herë të parë – Pushime On Top
16/08 19:30
Jeta e natës në Sarandë, ja çfarë ndodh brenda një mbrëmje në qytetin bregdetar- Pushime On Top
16/08 19:30
Intervista e parë si çift,Einxhel & Dj Dagz i rrëfejnë të gjitha,japin lajmin e ëmbël-Pushime On Top
16/08 19:30
Einxhel Shkira shtatzënë, zbulon si e pritën lajmin familjarët e saj & të Dj Dagz – Pushime On Top
16/08 19:30
Aventura në Fermën e Gomaricave & eksplorimi i Kamenicës – Pushime On Top
16/08 19:30
Aventura & të qeshura! Irini & Denisa kalojnë një ditë në Fermën e Gomaricave-Pushime On Top
16/08 19:30
Ekskluzive/Prindër për herë të parë, Einxhel & Dj Dagz konfirmojnë lajmin e ëmbël-Pushime On Top
16/08 19:30