Taksimi Progresiv! Ministrja Denaj në Open: 97% e Shqiptarëve paguajnë më pak, argumentat
13/01/2021 21:47

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open– ‘21 janari, 10 më pas’, Taulant Balla përballë Bushatit e Gjekmarkajt, flasin Milo dhe Matlija
22/01 02:23
Besoni se do të zbardhet 21 Janari? Milo thotë jo, flasin: Balla, Bushati dhe Gjekmarkaj
21/01 23:40
Bushati-Mahmutajt: Të mbrojti media jote? Gazetari: Redaksia nuk më çonte në spital
21/01 23:32
“Deklarata e Berishës që më bëri të kërkoj azil”, Mahmutaj: Ja çfarë më zhgënjeu
21/01 23:27
Fatos Mahmutaj rrëfen plagosjen në 21 Janar: Hekuran Deda u vra, 3-4 persona të tjerë u plagosën
21/01 23:23
Akuzat e forta të Ballës ndaj Berishës: Qëlloi në 97-tën mbi njerëzit, qëlloi edhe në 2011-ën
21/01 23:15
Kush e shkaktoi 21 Janarin? Bushati: Arroganca, kush merr mandatin e dytë, çmendet
21/01 23:12
“Thika me helm, çadra pistoletë”, deklarata e ish-Kryeministrit Berisha fut në debat panelin në Open
21/01 22:55
Milo: Ka patur protesta por asnjëherë nuk është përdorur arma, Bushati: U përdor për Hajdarin
21/01 22:40
Gjekmarkaj ngatërron Prillin me Janari, Balla e krahason me Bashën. Analisti: Mos më detyro të të kthehem
21/01 22:40
Bushati: Ata që shkuan në proces janë ekzekutoret, përgjegjësit duhet të kërkohen lart
21/01 22:30
Eni Vasili i kërkon Taulant Ballës që të mos e ngrejë zërin në studio, qejfmbetje në studio
21/01 22:29
Avokati i familjarëve të viktimave të “21 Janarit”, Matlija: Nuk kam asnjë shpresë tek rifillimi i hetimeve
21/01 22:06
Milo i rikthehet 21 Janarit: Kam qenë në krah të Ramës dhe jam dëshmitar okular
21/01 22:00
Bushati përplaset ashpër me Ballën për 21 Janarin dhe pandëshkueshmërinë e politikanëve
21/01 21:55
Taulant Balla flet për gardistin që u bë kryetar Bashkie: Drejtoi grupin e snaiperave dhe na ndihmoi
21/01 21:50
Rinisje e hetimeve për 21 Janarin? Bushati: Shfaqje e turpshme e policisë, gardistin e bëtë kryetar
21/01 21:39
10 vite nga “21 Janari”, Eni Vasili pyet Taulant Ballën se përse nuk është vendosur ende drejtësia?
21/01 21:30
Open – “Ikën Trump vjen Biden”, komente nga Zekthi, Babaramo, Bojaxhi, Nesho dhe Ikonomi
21/01 04:04
“Biden” në raport me Shqipërinë? Flasin Nesho, Babaramo, Zekthi, Bojaxhi dhe Abdullahu
20/01 23:22