Takimi i parë mes Shqipes dhe Andit, ja çfarë ndodhi – Përputhen
16/10/2020 09:52

Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Andi dhe Tea flasin për herë të parë, pas largimit të Shqipes – Përputhen
29/10 10:03
Tea debat të ashpër me Shqipen, Andi ndoqi Tean kur la studion, pse? – Përputhen
29/10 10:02
Ana bën deklaratën e fortë, Berat je Gay, nuk mund të qëndrosh më për ne – Përputhen
29/10 10:01
Fjalët e ndjera, nga surpriza, bëjnë Anën të qaj – Përputhen 27 Tetor 2020
28/10 09:08
Takimi i Anës ditën e djeshme ka rritur tensionet mes djemve në prapaskenë – Përputhen 27 Tetor 2020
28/10 09:08
Takimi i papritur 4 min i Anës dhe Marisit – Përputhen 27 Tetor 2020
28/10 09:07
Fatjoni nuk reagon mirë, ndaj takimit të Anës dhe Beartit – 26 Tetor 2020
27/10 09:44
Çfarë bëri Ana, që nxori nga vetja Fatjonin – Përputhen 26 Tetor 2020
27/10 09:44
Ana dhe Bearti flirtojnë hapur me program – Përputhen 26 Tetor 2020
27/10 09:43
N’fermë: Befasuese/Kush e përloti Behar Merën? “E Diell”, 25 Tetor 2020
26/10 10:30
Po ta mbaj unë, nuk e quaj burrë! Ja ç’thotë Dea Mishel në Trotuar “E Diell”, 25 Tetor 2020
26/10 10:29
Portokalli, 25 Tetor 2020 – 2 Policat ( Gjoba Kalimtarëve )
26/10 10:29
Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 24 Tetor 2020, Entertainment Show
25/10 09:13
Edicioni Informativ, 24 Tetor 2020, Ora 19:30
25/10 09:13
Paintball, Capital T, Shiko kush LUAN 4, 24 Tetor 2020, Entertainment Show
25/10 09:13
Shqipja perjashtohet nga programi pas mesazheve te papershtatshme, qe percolli – Përputhen
24/10 09:37
Andi i pezmatuar për largimin e Shqipes nga Për’puthen – Përputhen
24/10 09:37
Hell’s Kitchen Albania, Sezoni 3, Episodi 4, 23 Tetor 2020
24/10 09:36
E paprecedentë: Tea largohet nga studio – Përputhen
23/10 10:25
Shqipes i mbyllet mikrofoni në studio… – Përputhen
23/10 10:25