Takimi i parë me Sara Hoxhën, Luixhino: Ja pse s’fjeta atë natë/Ftesë në 5
24/03/2023 17:30

Ky Dance With the Stars nuk i dha Sarës vetëm kupën e dëshiruar por edhe miqësinë e vyer me balerinin profesionist të trupës së baletit TCH, Luixhino Hala. Cili është çelësi i një marrëdhënie fantastike e cila nisi vetëm nga një konkurs kërcmi e zbulojmë nga vetë dyshja "Ftesë në 5" programi i pasdites me tema nga aktualiteti i ditës, me qasje nga familja dhe socialja. Personazhe të momentit, të njohur e të panjohur që tërheqin vëmendjen me diçka të veçantë, histori njerëzore që përcjellin mesazhe të rëndësishme! Të gjitha sjellë në formën më të natyrshme e më të lirshme ku çdokush mund të argëtohet pasditeve në divanin e shtëpisë, nga e hëna në të premte ora 17:00.

Bieta apo Albani, kush do e lërë punën kur të bëjnë tjetër fëmijë? Reagon publiku/ Ftesë në 5
06/06 18:52
Neda debaton me Elonën: Ti je e privilegjuar, po nënat me 5 fëmijë në katund? Ftesë në 5
06/06 18:51
Bëri vetëm një fëmijë, Elona: Burri dhe djali më kanë paragjykuar, ai do 5 fëmijë/ Ftesë në 5
06/06 18:51
Nënë për herë të tretë, Neda Balluku: Ja pse “e fjeta” mendjen/ Ftesë në 5
06/06 18:51
Ulja e lindshmërisë, i ftuari: Duan të blejnë makina luksi, jo të bëjnë fëmijë/ Ftesë në 5
06/06 18:50
Ftesë në 5, Leonard Solis: Gratë shqiptare janë heroina, 6 Qershor 2023, Pjesa 3
06/06 18:44
Ftesë në 5, Debat në studio, Neda: Më mirë 3 fëmijë & më pak veshje për ta, 6 Qershor 2023, Pjesa 2
06/06 18:43
Ftesë në 5, Shqipëria e plakur në 2100-ën, dikur gratë +30 quheshin të lëna, 6 Qershor 2023, Pjesa 1
06/06 18:43
Ftesë në 5,Të qara, lot & shumë gëzim për Klodin nga Cana, Maliqi, Dj Sardi ,5 Qershor 2023, Pjesa 3
05/06 19:17
Ftesë në 5, Rikthehet Klodi i Bb3: Lufta për jetën e tij& të nënës së tij,5 Qershor 2023, Pjesa 2
05/06 19:17
Ftesë në 5, Mes ajrit & Tokës… shqiptarja që piloton 4 lloje avionësh ,5 Qershor 2023, Pjesa 1
05/06 19:17
Klodi i Big Brother hap zemrën: Isha i dashuruar, ja pse tradhtova/ Ftesë në 5
05/06 18:55
“Kujdesem për mamanë si ta kisha fëmijë”, Klodi mes lotësh: Është tretur/ Ftesë në 5
05/06 18:55
Poza me dorën në bel i vogël, Klodi: Homoseksual linda/ Ftesë në 5
05/06 18:55
Akuzat ndaj Klodit të Big Brother: Kanë shpifur, as komuniteti LGBT s’ më mbështeti/ Ftesë në 5
05/06 18:54
Pa veten në Big Brother 3, Klodi përlotet pa nisur intervista/ Ftesë në 5
05/06 18:54
Uli avionin në 500 metër pistë, pilotja shqiptare kujton momentin e vështirë/ Ftesë në 5
05/06 18:47
Miku i saj humbi jetën gjatë ngritjes së avionit, pilotja shqiptare rrëfen ç’ ndodhi/ Ftesë në 5
05/06 18:47
Shkëlqeu në Portugali, sopranoja shqiptare tregon rastësinë e madhe të asaj nate/ Ftesë në 5
02/06 18:00
Habit sopranoja: Është fatkeqësi të kesh babin të njohur, kam qenë “delja e zezë”/Ftesë në 5
02/06 18:00