Surprizë, Efi vjen në studio me të dashurin! Ftesë në 5
24/05/2022 19:00
“Do të dua për 190 vite”, Anita Haradinaj emocionohet gati në përlotje/ Ftesë në 5
04/07 18:43
Moderatorja refuzon Dubain dhe arsyeja do t’iu habisë/ Ftesë në 5
04/07 18:42
Remzie Osmani e ofenduar, pronari i futet në shtëpinë e plazhit/ Ftesë në 5
04/07 18:42
3 qofte 20 mije lekë??! I ftuari: Si “ma futën” gjatë pushimeve në Shqipëri! Ftesë në 5
04/07 18:42
Albatrosi flet për temë të nxehtë, Bieta mbyll sytë me duar/ Ftesë në 5
04/07 18:41
“Dil nga hoteli”, si e përzunë moderatoren për një tek të çmendur/ Ftesë në 5
04/07 18:41
Ftesë në 5, Llastimet e VIP-ave gjatë pushimeve: Nuk fusim dorën në xhep… 4 Korrik 2022, Pjesa 3
04/07 18:26
Ftesë në 5, Pushimet ndryshe të Remzies, Qeqës & Albatrosit në Shqipëri, 4 Korrik 2022, Pjesa 2
04/07 18:25
Ftesë në 5, 19 vite me Ramushin, Anita: Ja si më llastoi, 4 Korrik 2022, Pjesa 1
04/07 18:24
“Vdiqëm” për të ngrënë në Mal të Zi, Jona: U ngopëm në Shqipëri! Ftesë në 5
01/07 18:00
Ftesë në 5, Verë 2022! Sa do të na kushtojë në Shqipëri, 1 Korrik 2022, Pjesa 2
01/07 18:00
1 javë pushime me 200 mijë lekë? Plas debati: Të varfër, të varfër por…! Ftesë në 5
01/07 18:00
“Varet si zgjohem”, batuta e të ftuarit vë Bietën në diemë/ Ftesë në 5
01/07 18:00
Ftesë në 5, Brenda apo jashtë? Ja ku do pushojnë Jona, Albi, Flora, Najada… 1 Korrik 2022, Pjesa 3
01/07 18:00
Ftesë në 5, Tom Hardy ha pica tek shqiptari, po bakshish? 1 Korrik 2022, Pjesa 1
01/07 17:41
Tom Hardy i shkoi në furgon, shqiptari bën sikur s’ e njeh: Batuta që theu akullin/ Ftesë në 5
01/07 17:29
Leu flokët blu në Angli, i ftuari ka një kërkesë për shtetin shqiptar! Ftesë në 5
01/07 17:28
Ftesë në 5, Tirana magjike filmuar nga ajri, emocionohet gazetari, 30 Qershor 2022, Pjesa 2
30/06 18:56
Ftesë në 5, 11 vjeçari në luftë me tumorin e skoliozën,nëna apel për ndihmë,30 Qershor 2022, Pjesa 3
30/06 18:55
“E shoh natën a merr frymë”, e ëma mes lotësh për të birin me kancer/ Ftesë në 5
30/06 18:48