Stuhi shiu dhe temperatura deri në 25 gradë, njihuni me parashikimin e motit
13/10/2021 08:05

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me reshje shiu në të gjithë territorin. Reshjet do të jenë më të përqendruara në jug të Shqipërisë. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 03°C në 16°C, në zonat e ulëta nga 10°C në 23°C dhe në zonat bregdetare nga 13°C në 25°C.

Françeska zbulon dy veshjet e Egla Cenos në finalen e madhe!/ Wake Up
24/05 10:28
Françeska Murati: Më mbeti peng martesa mes Eglës dhe Julit!/ Wake Up
24/05 10:24
Françeska Murati: Çfarë më tha burri për videot virale nga “P*illi tek “Dorina”?/ Wake Up
24/05 10:22
Bardhi dhe Sara zbulojnë datën e dasmës!?/ Wake Up
24/05 10:22
Loja në Wake Up/ Ti je në Gjermani, ndërsa unë jam në shtrak-shtruk/ Wake Up
24/05 10:04
Filtrat e ujit Camelot, çfarë sigurie ofrojnë për konsumatorët? Si mund ta përfitoni?/ Wake Up
24/05 09:52
Kombet votuan! Maskara e Srebrenicës do të kujtohet çdo 11 Korrik/ Wake Up
24/05 09:29
Cili është seriali/filmi më i bukur që ke parë kohët e fundit?/ Wake Up
24/05 09:28
Moti sot me diell dhe temperatura të larta! Fundjava me shi…/ Wake Up
24/05 09:27
Meritoni shqetësohet për Ilnisën. Bardhi:Fitoftë më i miri/Vesa i pëshpërit në vesh Romeos…/ Wake Up
24/05 09:16
Ronaldo Sharka rendit finalistët nga më i dobti tek më i forti…/ Wake Up
23/05 10:24
Ronaldo Sharka thumbon Donald Veshajn: Edhe Ujku i Cerrikut ka shumë “K”
23/05 10:17
Ronaldo Sharka: Romeo në tension, Egla-Meriton kokë më kokë! Flet për sherrin me Donaldin!/ Wake Up
23/05 10:16
“Romeo-Heidi, nëse asnjëri nuk shpallet fitues nuk di si do shkojë lidhja e tyre”!/ Wake Up
23/05 10:08
Loja në Wake Up/ Nga dritarja dukej tezja që shtrak-shtruk në oborrin e pasëm/ Wake Up
23/05 09:44
Me motorr tek pacientët, Skënder Brataj: Është e nevojshme, sidomos në Tiranë!/ Wake Up
23/05 09:43
Turistët gjatë verës, çfarë do të ofrohet nga shërbimi i urgjencës!/ Wake Up
23/05 09:37
Shërbimi me motorr i urgjencës kombëtare, prioritet të sëmurët kardiak!/ Wake Up
23/05 09:37
Jeni Folk, Rock, Pop apo Hip-Hop? Muzika që ju pëlqen më shumë?/ Wake Up
23/05 09:22
Temperatura të larta, por moti vijon i paqendrueshëm!/ Wake Up
23/05 09:19