Stadiumi Air Albania! Futet kënga Covidi dhe Partia por jo futbolli – Procesi Sportiv,6 Shtator 2011
07/09/2021 00:15
Surpriza e gazetarit në lidhje direkte,merr fanellën e heroit të ndeshjes-ProcesiSportiv,25Tetor2021
26/10 11:01
Eskluzive! Ze Maria trajner i Partizanit? Menaxheri:Jemi shumë afër – Procesi Sportiv, 25 Tetor 2021
26/10 11:00
Tifozi me 50 birra dhe gol nga mesi i fushës, ja çuditë e javës – Procesi Sportiv, 25 Tetor 2021
26/10 10:59
Shfaqet foto e Berishës, tifozit të Partizanit i bllokohet goja – Procesi Sportiv, 25 Tetor 2021
26/10 10:58
Tirana nis shkëputjen, Partizani shpërthen kundë VAR ​- Procesi Sportiv, 25 Tetor 2021
26/10 00:38
“Kafja e Rremës” jo me zona e të “fortëve”, atje sot luhet futboll – Procesi Sportiv, 25 Tetor 2021
26/10 00:30
Tirana-Partizani, derbi elektrizon kryeqytetin, shpërthejnë tifozët në studio – Procesi Sportiv
26/10 00:04
Sherri mes tifozëve te derbit,”Duam rrënimin e kundërshtarit” – Procesi Sportiv, 25 Tetor 2021
26/10 00:01
Walter Zenga trajner i Kosovës? E zbulon menaxheri kur takohen – Procesi Sportiv, 25 Tetor 2021
26/10 00:00
Turp për arbitrin, shpërthen tifozi Partizanit, duhej karton i kuq – Procesi Sportiv, 25 Tetor 2021
26/10 00:00
Arjan Peço reagon ashpër “Derbi i varfër dhe i mërzitshëm” – Procesi Sportiv, 25 Tetor 2021
25/10 23:59
Penallti apo jo, në studio ka debate për fitoren e Tiranës – Procesi Sportiv, 25 Tetor 2021
25/10 23:58
Ndahen detyrat, Alesia menaxhon kopshtet, Viola inspektore për tatimet–Procesi Sportiv,18 Tetor 2021
19/10 11:29
Kostandini ngatërrohet përsëri, shembet tribuna në Hollandë – Procesi Sportiv, 18 Tetor 2021
19/10 11:29
Jemini: Ka çdo javë dhunë te fëmijët dhe nuk dënohet askush – Procesi Sportiv, 18 Tetor 2021
19/10 11:29
Sinemati:Ku na çon mushka,22 mijë veta në kohë Covidi anonim të sëmurët–Procesi Sportiv,18 Tetor2021
19/10 11:28
Afrohet Tirana-Partizani, flet Limaj: Kaluam Covid, mundim Partizanin–Procesi Sportiv, 18 Tetor 2021
19/10 11:28
Arbër Hajdari ne Big Brother, reagoi i vëllai: Çfarë na gjeti tani – Procesi Sportiv, 18 Tetor 2021
19/10 11:28
Viola përqafim në studio për një frut special – Procesi Sportiv, 18 Tetor 2021
19/10 11:27
Prishet VAR, Lorenc Jemini: Nuk ka shpjegim, me kombëtaren ka VAR grek–Procesi Sportiv,18 Tetor 2021
19/10 11:27