Skerdi puth Ina Kollçakun live, pastaj plas sherri
29/09/2021 18:47
Ftesë në 5,Dhurata për të gjithë fëmijët në nevojë nga “Po t’vjen një kartolinë”,7Dhjetor2021,Pjesa3
07/12 19:38
“Si s’ ma mbushët njëherë plot”, i ftuari ankohet live/ Ftesë në 5
07/12 19:07
“Ç’janë këto dhurata për shefin?”, përplasje mes të ftuarave: Pastaj të kërkon… Ftesë në 5
07/12 19:06
Bieta s’e fut në gojë alkoolin dhe ka një arsye të fortë (s’ është shtatzënë)
07/12 19:06
“Shampanjë kam pirë që në mëngjes”, çudit e ftuara: Të shijon! Ftesë në 5
07/12 19:05
2000 euro për një shishe shampanjë? I ftuari lë gojëhapur studion/ Ftesë në 5
07/12 19:04
“Kroi dhe Joelle të urojnë me zemër…”, Bieta i bashkohet “Po t’vjen një kartolinë”/ Ftesë në 5
07/12 18:59
Ftesë në 5, 3 gota shampanjë të shpëtojnë nga doktori? Kënaqen pijedashësit, 7 Dhjetor 2021,Pjesa 1
07/12 18:44
Ftesë në 5, Fasule dhe shampanjë?! Nis festa në studio, 7 Dhjetor 2021,Pjesa 2
07/12 18:32
Ftesë në 5, Valbona në Top 5 nga ”Forbes”, por a ofron çdo gjë? 6 Dhjetor 2021,Pjesa 1
06/12 18:55
Ftesë në 5, Dashuri në Valbonë apo në Zvicër? Ja si përgjigjen të ftuarit ,6 Dhjetor 2021,Pjesa 2
06/12 18:54
Ftesë në 5,Shkolla më e re e teknologjisë: Vjen në Tiranë Holberton School ,6 Dhjetor 2021,Pjesa 3
06/12 18:54
Ujku i kishte kaluar para, e ftuara: Pashë gjurmët dhe më kapi frika, ishte dyluftim!
06/12 18:48
“Shkoj në Valbonë dhe s’ ha mish”, çudit i ftuari: Valbona më mirë se Zvicra! Ftesë në 5
06/12 18:48
Çika e Tropojës ia merr këngës live: Lum burri, ta dijë kë do të marrë! Ftesë në 5
06/12 18:48
“Yuri Kim 7 orë në këmbë ecje nëpër Valbonë”, guideri i vipave:E mbushën plot me dhurata! Ftesë në 5
06/12 18:47
Valbona e “Forbes” 1 muaj pa drita, përplasen të ftuarat: Më mirë zgjedh Kosovën! Ftesë në 5
06/12 18:47
Pas Big Brother Vip, plasin çokollatat edhe në “E Diell”! Ervin Kurti zbulon çiftin e ri/ Ftesë në 5
03/12 18:00
“Mblidhini qentë se na hëngrën”, si shpëtuan Ervin Kurti dhe Ed Manushi para xhirimeve/ Ftesë në 5
03/12 18:00
Ervini “kërcënon” live Bietën: Do vish të mbledhësh ullinj “N’Fermë/ Ftesë në 5
03/12 18:00