S’ka burra në Big Brother Vip?! Surprizon Antoneta: As Valon Shehu s’ është… Ftesë në 5
26/11/2021 17:30
“Big Brother Vip” duhet ta fitojë më i keqi, e ftuara nis debatin/ Ftesë në 5
26/01 19:00
“Na sill ndonjë lekë në shtëpi”, si “ia mbledh” Miss Kukësi burrit/ Ftesë në 5
26/01 18:59
I ftuari pikturon Bietën në kapuçino, ja rezultati/ Ftesë në 5
26/01 18:59
Einxhel provokon Ilirin dhe Donaldin, e ftuara: E meritonin! Ftesë në 5
26/01 18:58
Beniada apo Einxhel?! Dy fanset e zjarrta përballë njëra-tjetrës/ Ftesë në 5
26/01 18:57
Lutuni për Ilirin dhe Donaldin, Neda: Përballë Beniadës janë të humbur! Ftesë në 5
26/01 18:57
Ftesë në 5, “Timmy il barista” shqiptari në Milano që pikturon në kapuçino, 26 Janar 2022, Pjesa 1
26/01 18:49
Ftesë në 5, Flet për herë të parë vëllai i Einxhël për lojën e saj në BBV, 26 Janar 2022, Pjesa 2
26/01 18:48
Ftesë në 5, A ke pirë kafe me DJ Dagz? Flet vëllai i Einxhël, 26 Janar 2022, Pjesa 3
26/01 18:46
13 vite në lidhje, por Stine s’ i ka kërkuar kurrë falje gruas…/ Ftesë në 5
25/01 19:07
Edhe Stine “ngatërron zorrët” me kolegët, por ja si zgjidhen punët /Ftesë në 5
25/01 19:07
Vajza surprizon Stinen dhe i zbulon vesin më të madh: Ti je shumë…/ Ftesë në 5
25/01 19:07
“Doja që Shkëlzeni t’i ngjante më shumë Berishës (vjehrrit)”, Armina: Ja pse! Ftesë në 5
25/01 19:06
Dhurata më e shtrenjtë e Arminës për Shkëlzen Berishën? Romantike “ e çmendur”/ Ftesë në 5
25/01 19:06
Shkëlzen Berisha s’ i thotë “të dua”, por këto fjalë emocionojnë njësoj Arminën/ Ftesë në 5
25/01 19:06
Rrini me fustan në dorë, Armina Mevlani gati për dasmën me të ftuar të përzgjedhur
25/01 19:05
Ftesë në 5, Armina, nuse për shtëpi: Vjehrrën e dua si mamin, 25 Janar 2022, Pjesa 1
25/01 18:28
Ftesë në 5, Laura, talenti që po ngre flamurin shqiptar në Vienë! 25 Janar 2022, Pjesa 3
25/01 18:27
“Ikni nga Shqipëria se s’ doni familjen, jo se s’ keni lekë”, Ismeti debat me Eneidën/ Ftesë në 5
24/01 19:01
“Kush është më koprrac”, Aktorja i bën “diss” të ftuarit/ Ftesë në 5
24/01 19:01