Situatë e papreçedentë: Petro dhe Irisi kërcejnë, Lea qan me dënesë… – Ep.54 Përputhen 24/11/2022
25/11/2022 09:38

Irisi dhe Petro zhvillojnë një kërcim në studio, gjë që ka shkaktuar lot në sytë e Leas. Nuk e kishim parë ndonjëherë këtë të fundit në gjendjen që ishte sot, e papritur ishte edhe për studion. Ndërkohë nga ana tjetër, vazhdojnë tensionet mes Kamilës dhe Laurës, shkak Arbi!

Historia tronditëse! Si e dhunonte ish-i dashuri konkurrenten – Ep.97 Përputhen 26/01/2023
27/01 09:31
Luizi pyet Kiarën, kur ke bërë dashuri për hërë të fundit?! / Wake Up
27/01 09:31
Ilda na prezanton me motrën e saj identike – Për’puthen prapaskena
27/01 09:30
Laura & Arbi shembulli i programit, një marrëdhënie mature, e veçantë! – Ep.96 Përputhen 25/01/2023
26/01 10:05
Hyrja e re tërbon Kamilën… Shih si i dridhen duart – Ep.96 Përputhen 25/01/2023
26/01 10:05
Top News – Të bombardojmë Gjermaninë! Kremlini i tërbuar: Tanket amerikane do të ‘digjen’
26/01 10:04
Petro zemërthyer, si sot se kemi parë kurrë – Ep.95 Përputhen 24/01/2023
25/01 09:19
Flet familjari i Luizi Ejllit, nga veset e tij tek vdekja e babait – Shqipëria Live 24 Janar 2023
25/01 09:19
Reagojnë familjarët e Luizit për Kiarën: Ju tregojmë çfarë vlerëson më shumë tek ajo- Shqipëria Live
25/01 09:19
Çfarë e shkaktoi debatin e fortë mes Arjanit, Nedës, Borës dhe Jozefinës?-Ep.94 Përputhen 23/01/2023
24/01 09:20
Flet miku Luizit dhe vëllai Armaldos. Ronaldo pas daljes tregon pengun -Shqipëria Live 23 Janar 2023
24/01 09:19
Top Channel/ Nuk e “ha” dot Kosovën, Vucic do japë dorëheqjen? “I drejtohet kombit sot në darkë”!
24/01 09:19
E rëndë: lIda i thotë “JO”, Petro çmendet, çohet në mes të studios -Ep.93 Përputhen 22/01/2023
23/01 09:30
Deklarata që i shokoi të gjithë: “Luizi BIXHOZXHI”. Plas debat i ashpër në studio–E Diell 22.01.2023
23/01 09:30
Exclusive – Fenomeni “Big Brother” – 22 Janar 2023
23/01 09:29
Edicioni Informativ, 21 Janar 2023, Ora 15:00
22/01 09:08
Top News – Presioni, mbi Kosovën jo Serbinë/ Ndërkombëtarët të kënaqur me Vuçiç, jo me Kurtin
22/01 09:07
Projekti që kërkoi zhdukjen e shqiptarëve nga trojet shqiptare – Gjurmë Shqiptare
22/01 09:07
Situatë e vështirë: Viktori fton në kërcim Kamilën, Eda bëhet bishë… – Ep.92 Përputhen 20/01/2023
21/01 09:16
Mikela flet për herë të parë pas Big Brother-it, tregon disa sekrete – Shqipëria Live 20 Janar 2023
21/01 09:15