Situata jashtë kontrollit:Mateo shfaqet në program,Eda del si e çmendur-Ep. 137 Përputhen 16/03/2023
17/03/2023 09:23

Ky episod i sotëm i Për'puthen premton shumë surpriza. Eda, e cila ka takimin e fundit sot, pasi do të lërë programin, por jo në mënyrën më të mirë; Viktori refuzon të deklarohet për të. Në takimin e fundit të Edës në program, vjen si opinionist Mateo, i cili pak kohë më parë u largua nga Për'puthen. Mateo ka qenë një djalë me të cilin Eda ka pasur shumë takime, por prania e tij në program nuk pritet fort mirë nga ajo dhe ndër të tjera, Mateo do të ketë edhe një përplasje me Viktorin...

Raporti me Kiarën dhe Luizin, përplasja me Zhaklinën! Efi përlotet nga letra e vëllait–S’e Luan Topi
28/05 09:27
Edicioni Informativ, 27 Maj 2023, Ora 15:00
28/05 09:26
Kush e vrau Çerçiz Topullin ? Malazezët, grekët, shqiptarët… – Gjurmë Shqiptare
28/05 09:26
Top News-‘Shpërthen’ veriu, Vuçiç ‘nis’ ushtrinë/Helikopterë të KFOR dhe policia e Kosovës në Zveçan
27/05 09:19
Përplasje e fortë mes Livias & Giselës; çfarë patën vajzat mes tyre? -Ep.187 Përputhen 26/05/2023
27/05 09:18
Maestro telefonon LIVE Luizin, ja ç’bën ai! Debat i ashpër, dashuria s’njeh moshë?- Më lër të flas
27/05 09:18
Livia jashtë studios ulëret & qan me të madhe, ç’ ndodhi sot? -Ep.186 Përputhen 25/05/2023
26/05 09:16
Promo | Këtë të shtunë në “S’e Luan Topi” me Almeda Abazi, Efi Dhedhes dhe Soni Malaj
26/05 09:16
Sara Hoxha i heq vizën Luiz Ejllit, data e Big Brother Vip 3/ Wake Up
26/05 09:15
Situatë e fortë: Saliu nxjerr foton në shtrat me Livian -Ep.185 Përputhen 24/05/2023
25/05 09:22
Edicioni Informativ, 24 Maj 2023, Ora 19:30
25/05 09:22
Dea Mishel: Pas daljes nga BBV, meshkujt nuk më shkruajnë më/ Wake Up
25/05 09:22
Incident në studio: Klodiana Shala nxjerr jashtë konkurrentin -Ep.184 Përputhen 23/05/2023
24/05 09:17
Edicioni Informativ, 23 Maj 2023, Ora 15:00
24/05 09:16
Ftesë në 5, Sa do zgjasë fama pas BBV, Monika: Luizi e meriton! 23 Maj 2023, Pjesa 1
24/05 09:16
Nga puthja në buzë, tek qarja me dënesë, çfarë ndodh me Brikendën sot?! -Ep.183 Përputhen 22/05/2023
23/05 09:21
E vrau në sy të babait,Rexha s’ia fali vrasjen e vëllait me bebe në krahë-Shqipëria Live 22 Maj 2023
23/05 09:21
Edicioni Informativ, 22 Maj 2023, Ora 15:00
23/05 09:20
Portokalli,21 Maj 2023-Kamarieri(Luiz Ejlli tek Braçja dhuron çekun prej 100 milionë për shqiptarët)
22/05 09:14
Stresi bën deklaratën e fortë për Zhaklin Lekatarin, arresohet LIVE në emision…-E Diell 21.05.2023
22/05 09:14