Si reagoi Trixa kur pa videot e Donaldit me Borën,të gjithë në restorant sytë tek ajo-ShqipëriaLive
20/05/2022 16:10

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Kryeredaktore: Eralda Kenaj

Megi Pojani dhe Endri Çekiçi më të dashuruar se kurrë, çmendin rrjetin-Shqipëria Live
01/07 16:46
Harron Oriola Marashin, Eros Grezda në një lidhje të re?- Shqipëria Live
01/07 16:46
“I kam parë bashkë në Prishtinë”, Mozzik tradhton Loredanën me Kiara Titon? – Shqipëria Live
01/07 16:45
Evi Reçi kapet mat në Austri me Klejdin e Big Brother, ja detajet e reja-Shqipëria Live
01/07 16:45
“Si 50-vjeçare”, Fifi në luftë me komentuesit duke mbrojtur me dhëmb Adisin-Shqipëria Live
01/07 16:45
Sara dhe Dj PM ndahen? Fotoja që bëri lëmsh rrjetin, gazetarët: E bëjnë për vëmendje-Shqipëria Live
01/07 16:44
Einxhel Shkira nga spitali i del në mbrojtur Georgina Rodriguez- Shqipëria Live
01/07 16:44
” Nuk arrita të shpëtoj vëllain nga droga”, 37 vjeçari flet mes lotësh-Shqipëria Live
01/07 16:41
Flet nëna që i ka vdekur djali: Droga është bërë modë përdorimi-Shqipëria Live
01/07 16:40
I vdiq vëllai nga overdoza, vëllai tjetër është në gjendje të rëndë -Shqipëria Live
01/07 16:40
Mesazhi i ish-përdoruesit të drogës:Me lekët tuaj do blini vdekjen tuaj-Shqipëria Live
01/07 16:40
“Ufot janë qenie hyjnore”, plas debati në studio-Shqipëria Live
01/07 16:39
UFO-t fluturojnë mbi anijet amerikane, studiuesja: Jetojnë mes nesh-Shqipëria Live
01/07 16:39
Marina amerikane publikon dosjet për UFO-t, avokati: Është e shpikur nga iluminati- Shqipëria Live
01/07 16:39
“Nuk ekzistojnë UFO-t”,avokati: Nuk kanë qafë aq të ngushtë- Shqipëria Live
01/07 16:38
“Flas me xhindet, më thotë më ke thyer këmbën”, avokati rrëfen historinë e pazakontë- Shqipëria Live
01/07 16:38
Studiuesja shqiptarë tregon mesazhin që i dhanë UFO-t– Shqipëria Live
01/07 16:38
Historia e trishtë e Drinit: E fillova drogën në moshën 10 vjeç, rrija rrugëve-Shqipëria Live
01/07 16:10
“Babai më rrihte, fshihesha në dollap”, flet mes lotësh ish-përdoruesi i drogës-Shqipëria Live
01/07 16:10
“Prindërit u ndanë, unë fillova drogën, kisha mungesë dashurie”- Shqipëria Live
01/07 16:09