Si ndikon ekspozimi në dielli në shëndetin dhe humorin tonë? – Shqipëria Live
14/06/2024 14:38

Ndikimi i diellit në shëndetin tonë dhe ushqimet e verës Me ardhjen e verës dhe temperaturave të larta, shumë njerëz bëhen disi më seleksionues te ushqimi. Shumë prej gatimeve gjatë periudhës tjetër të vitit duket se janë shumë të “rënda” për t’u ngrënë gjatë temperaturave të larta. Gazetar: Orest Floku

Detaje nga dasma e Skënderbeut në Kishën e Shën Mërisë që u prish nga Komunizmi – Shqipëria Live
19/07 14:18
Inskenohet dasma e Skënderbeut, aktorët tregojnë emocionet – Shqipëria Live
19/07 14:16
Skënderbeu vjen në program, batuta ne Erjonën dhe Arjonin – Shqipëria Live
19/07 14:12
Vrau policin serb, cili është shqiptari i arratisur nga burgu? – Shqipëria Live
19/07 14:08
Në kërkim të autorit të vrasjes së policit në Serbi! Ministria e publikon foton – Shqipëria Live
19/07 14:03
Vëllai i vjedh dokumentat, dyshohet se vrau policin serb, kush është Faton Hajrizi? – Shqipëria Live
19/07 13:55
Serbia akuzon shqiptarin për vrasjen e policit, Hajrizi ishte arratisur 9 herë – Shqipëria live
19/07 13:43
“Shqiptarët nuk dinë t’i japin makinës”, avokati: Mos parakaloni ku s’duhet – Shqipëria Live
19/07 13:34
“Mbani goma verore kur është nxehtë” Ekspertët: Me goma dimri nuk frenoni dot në kohë – Shqipëria Live
19/07 13:28
“Mbajeni temperaturën në makinë deri në 22°” eksperti: Ja si të shmangni aksidentet – Shqipëria Live
19/07 13:19
“Vapa na bën më të paduruar” Rritet numri i aksidenteve, Baka: Ja çfarë i shkakton – Shqipëria Live
19/07 13:09
Javë përvëluese, temperaturat shkojnë deri në 43 gradë – Shqipëria Live
18/07 14:51
Qindra të shtruar në spitale nga vapa, mjekët: Mos dilni nga ora 11:00 -18:00 – Shqipëria Live
18/07 14:31
I nxehti afrikan në Shqipëri, deri në 43 gradë, tregoni kujdes – Shqipëria Live
18/07 14:26
“Si Alma Arrazi”, 27 vjeçarja tenton të mbytet me fëmijët, debat në studio – Shqipëria Live
18/07 14:24
Plas debati mes Zhaklin Lekatarit dhe avokati: Më ler të flas! – Shqipëria Live
18/07 14:22
“Mori fëmijët e mitur 7, 5, 3 dhe 1 vjeç, tentoi të vrasë veten”, ngjarja e rëndë – Shqipëria Live
18/07 14:03
Mori fëmijët të hidhej në lumë, 27 vjeçarja ishte e divorcuar – Shqipëria Live
18/07 13:57
Përsëritet tragjedia, 27 vjeçarja me 4 fëmijët tenton të hidhet nga Buna – Shqipëria Live
18/07 13:50
“25 mijë lekë në ditë”, avokati zbulon sa paguhen gratë që thajnë kanabis – Shqipëria Live
18/07 13:43