Si mund t’i shmangim alergjitë, nga pluhurat deri tek qimet e kafshëve/ Wake Up
24/03/2023 10:35

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku

Si të ndihmojmë personat me aftësi të kufizuar intelektuale për arsimin e lartë/ Wake Up
01/06 11:04
“Vipat dhe politikanët indiferentë ndaj personave me aftësi të kufizuar intelektuale”/ Wake Up
01/06 11:03
Basketbollistja me aftësi të kufizuar intelektuale, Vanesa: Kam emocione për në Berlin/ Wake Up
01/06 10:51
Personat me aftësi të kufizuar intelektuale, sfidë për grumbullimin e fondeve/ Wake Up
01/06 10:47
Historike, Shqipëria me 10 atletë me aftësi të kufizuara intelektuale në Olimpiadën Speciale/Wake Up
01/06 10:43
Zbulohet enigma, Luizi dhe Olta vijnë me filmin “Në kuadër të dashurisë”/ Wake Up
01/06 10:36
Adi u mundua më kot ta instalonte vetë “shtrak-shtrukun” e gjyshes. Çfarë është?/ Wake Up
01/06 09:54
Të rinjtë që mësojnë në Tumo, çfarë ndodh brenda qendrës teknologjike/ Wake Up
01/06 09:54
Nxënësja tregon pse bashkëmoshatarët meshkuj kanë më shumë priviligje/ Wake Up
01/06 09:53
Të rinjë tregojnë se si mund të heqësh dorë nga rrjetet sociale/ Wake Up
01/06 09:53
Një film i animuar përmes teknologjisë nga gjimnazistja e Qemal Stafës/ Wake Up
01/06 09:51
Gjimnazistja rrëfen si i hyri rrugës së kodimit/ Wake Up
01/06 09:50
Çfarë duhet të ketë patjetër shtëpia juaj ideale?/ Wake Up
01/06 09:23
Zyrtari zbraz rezervuarin për të nxjerrë celularin, pezullohet nga detyra/ Wake Up
01/06 09:22
83-vjeçari Al Pacino në romancë me 29-vjeçaren, në pritje të fëmijës së katërt/ Wake Up
01/06 09:21
Moti sot, 1 qershori nuk sjell verën zyrtarisht/ Wake Up
01/06 09:21
1 miliard duhanpirës në botë, rritet numri i vdekjeve/ Wake Up
01/06 09:20
Neda për bashkëshortin, bëmë mirë që nuk dolëm atë natë gushti…/ Wake Up
31/05 11:13
Neda Balluku: Jam personazhi më i fituar në historinë e “Big Brother”/ Wake Up
31/05 11:12
Neda Balluku: Rrjetet sociale më ndanë nga bashkëshorti!/ Wake Up
31/05 11:10