Si i thonë ‘gështenjave’ në veri? Iva ia qëllon në kokë /Ftesë në 5
22/10/2021 17:30
Pas Big Brother Vip, plasin çokollatat edhe në “E Diell”! Ervin Kurti zbulon çiftin e ri/ Ftesë në 5
03/12 18:00
“Mblidhini qentë se na hëngrën”, si shpëtuan Ervin Kurti dhe Ed Manushi para xhirimeve/ Ftesë në 5
03/12 18:00
Ervini “kërcënon” live Bietën: Do vish të mbledhësh ullinj “N’Fermë/ Ftesë në 5
03/12 18:00
Ftesë në 5, Dua Lipa vajzë flori, aktorja e “Zgjoi-t” Yllka Gashi: Na nderoi! 3 Dhjetor 2021,Pjesa 3
03/12 18:00
Ftesë në 5, “N’fermë” rikthehet me plot surpriza e sfida të reja në fshat ,3 Dhjetor 2021,Pjesa 2
03/12 18:00
Pak nga Shpëtimi dhe pak nga Mira, Era Saraçi: Iu ngjaj të dyve! Ftesë në 5
03/12 17:30
Me kë është dashuruar Era Saraçi?( vajza e Mirës dhe Shpëtimit)/Ftesë në 5
03/12 17:30
Ftesë në 5,Era Saraçi, vajza e Mirës & Shpëtimit:Familja bashkohet në fundvit,3 Dhjetor 2021,Pjesa 1
03/12 17:30
S’ do e besoni, ja në cilën kompani të famshme në Amerikë punon Era Saraçi! Ftesë në 5
03/12 17:30
Vajza e Mira Konçit së shpejti me këngë: S’ do bashkëpunoj me mamin, por me … Ftesë në 5
03/12 17:30
“S’ më lejonin të flisja shqip”, Era Saraçi: Flisja cepave me mamin dhe babin! Ftesë në 5
03/12 17:30
Ftesë në 5, Floriana Garo: Ja këshilla që më ka dhënë Berisha ,2 Dhjetor 2021,Pjesa 1
02/12 19:14
“Urrej të bëjnë viktimën”, avokatja e divorcuar: Prind mund të jesh dhe vetëm! Ftesë në 5
02/12 18:59
Më mirë fëmijë me prindër të divorcuar se në familje toksike,Stela “Përputhen”hap zemrën! Ftesë në 5
02/12 18:59
Vjehrra ia prish pak qejfin Floriana Garos: Ja pse s’bëri surprizë në emision! Ftesë në 5
02/12 18:52
Floriana Garo demokrate e zjarrtë: PD s’ ka kuptim pa Berishën! Ftesë në 5
02/12 18:51
“Po, burri është xheloz”, Floriana Garo: Ka lezet se tregon interes! Ftesë në 5
02/12 18:50
Injorimi nga Basha, Floriana Garo s’ ia lë mangut: I “qendisa” një mesazh! Ftesë në 5
02/12 18:50
S’ do e besoni, por Floriana la Zvicrën për fëmijët. Ja çfarë mungonte atje! Ftesë në 5
02/12 18:50
Ftesë në 5,Habit Olti i Përputhen: Kam 2 vite që nuk takoj vajzat! 2 Dhjetor 2021,Pjesa 2
02/12 18:39