Shumë e rëndë: Remili akuzon Livian se ka shkuar me një djalë tjetër… – Ep. 140 Përputhen 21/03/2023
22/03/2023 09:12

Një ngjarje e papritur, e paprecedentë, ndodh sot në Për’puthen. Remili e akuzon Livian se ka shkuar me një djalë tjetër. Jo vetëm kaq, dy konkurrentët përfshihen në një debat shumë të ashpër me njëri-tjetrin dhe ofendimet kundrejt secilës palë janë vërtet shumë të rënda. Remili e paska kërcënuar Livian dhe madje sot në program, e quan atë femër të pështirë e i drejtohet keq, duke i thënë ‘ti i jepesh çdo djali…’, një frazë kjo shumë e vështirë për t’u përtypur nga një vajzë. Livia e dëshpëruar kërkon ndihmën e studios, më saktë kërkon mbrojtje nga konkurrentët e tjerë, por mbetet për t’u parë qëndrimi i studios në këtë situatë, që është goxha e papritur edhe për pjesën tjetër. Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Artjoni mbetet si “pemë”, Gisela ia plas Livias! – Ep.188 Përputhen 29/05/2023
30/05 09:17
Top News – Ultimatumi i NATO / Dhuna të ndalet menjëherë, ose do veprojmë
30/05 09:17
Edicioni Informativ, 29 Maj 2023, Ora 19:30
30/05 09:17
Portokalli, 28 Maj 2023 Kamarieri (Noizy dhe Stresi tek Braçja)
29/05 09:18
“1 Herë Mat”/Tronditëse: Gruaja zbulon tradhtinë e burrit me shoqen e ngushtë – E Diell
29/05 09:18
Pas memeve që qarkulluan në rrjet, Nita përballet për herë të parë me Bledin dhe Ronaldon! -E Diell
29/05 09:18
Raporti me Kiarën dhe Luizin, përplasja me Zhaklinën! Efi përlotet nga letra e vëllait–S’e Luan Topi
28/05 09:27
Edicioni Informativ, 27 Maj 2023, Ora 15:00
28/05 09:26
Kush e vrau Çerçiz Topullin ? Malazezët, grekët, shqiptarët… – Gjurmë Shqiptare
28/05 09:26
Top News-‘Shpërthen’ veriu, Vuçiç ‘nis’ ushtrinë/Helikopterë të KFOR dhe policia e Kosovës në Zveçan
27/05 09:19
Përplasje e fortë mes Livias & Giselës; çfarë patën vajzat mes tyre? -Ep.187 Përputhen 26/05/2023
27/05 09:18
Maestro telefonon LIVE Luizin, ja ç’bën ai! Debat i ashpër, dashuria s’njeh moshë?- Më lër të flas
27/05 09:18
Livia jashtë studios ulëret & qan me të madhe, ç’ ndodhi sot? -Ep.186 Përputhen 25/05/2023
26/05 09:16
Promo | Këtë të shtunë në “S’e Luan Topi” me Almeda Abazi, Efi Dhedhes dhe Soni Malaj
26/05 09:16
Sara Hoxha i heq vizën Luiz Ejllit, data e Big Brother Vip 3/ Wake Up
26/05 09:15
Situatë e fortë: Saliu nxjerr foton në shtrat me Livian -Ep.185 Përputhen 24/05/2023
25/05 09:22
Edicioni Informativ, 24 Maj 2023, Ora 19:30
25/05 09:22
Dea Mishel: Pas daljes nga BBV, meshkujt nuk më shkruajnë më/ Wake Up
25/05 09:22
Incident në studio: Klodiana Shala nxjerr jashtë konkurrentin -Ep.184 Përputhen 23/05/2023
24/05 09:17
Edicioni Informativ, 23 Maj 2023, Ora 15:00
24/05 09:16