SHQIPTARËT të zhytur në kredi/ Malaveci: 96 mijë kredi nuk janë copa letre, efekt social | Zona Zero
27/05/2024 23:04

Gazetari i mirënjohur Milaim Zeka vjen për publikun shqiptar me emision ‘Zona Zero’ në TOP News. Cdo të hënë duke nisur nga ora 20:30 për më shumë se dy orë do të flitet për politikën, aktualitetin, rajonin dhe sidomos për çështjen shqiptare. ‘Zona Zero’ do të jetë një hard talk me intervista ekskluzive, do të jetë një zonë debati dhe përcjellje idesh me emrat më të njohur të publicistikës shqipfolëse.

LIROHET BELERI nga BURGU?/ RAMA mbyll kufijtë? GREQIA bllokon SHQIPËRINË, gati LUFTA? | Zona Zero
10/06 23:41
NA MASAKURAN / Koçollari: Masakra nga më të rëndat janë kryer ndaj shqiptarëve | Zona Zero
10/06 23:40
DONIN të zhdukin SHQIPTARËT/ Koçollari: Ish-Jugosllavia donte të shpërngulte shqiptarët | Zona Zero
10/06 23:33
QEVERIA e KOSOVËS jep informacione te SERBIA?/ Islami: Liria në Kosovë erdhi me sakrifica të mëdha
10/06 23:31
KOSOVA e mbushur me SPIUNË SERB/ “Agjent-ura serbe në institucionet më të larta të Kosovës”
10/06 23:29
DALIN sheshit sekretet e SPIUNAZHIT SERB/ Kajtazi: Të bashkëpunosh me Serbinë është e turpshme
10/06 23:28
Kush i futi SPIUNËT në KOSOVË?/ Kajtazi: Dy spiunët, të cilët bashkëpunonin me shërbimet serbe
10/06 23:27
MBAROI lufta në KOSOVË…?/Beqa: Lufta ka përfunduar në Kosovë, tani duhet të anëtarësohemi në NATO
10/06 22:49
IRONIKE/ “UÇK shembi kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës, sot kemi një tra në rrugë”,shpërthen HAKLAJ
10/06 22:48
RAMA i “shkul “ veshin KURTIT / Azgan Haklaj: E festuan këtë ditë të rëndësishme të ndarë
10/06 22:47
Skandal! Radojçiç i lirë, Thaçi padrejtësisht në Hagë/ Revoltohet Haklaj | Zona Zero
10/06 22:46
Tronditëse! Beqa: Isha i plagosur për liri, kur mora lajmin e çlirimit të Kosovës | Zona Zero
10/06 22:45
KOSOVA feston, POLITIKA e përçare, RAMA masakron KURTIN, përqafohet me OSMANIN | Zona Zero
10/06 22:44
Top Secret! Fatos Nano dhe Holbrook, zbulohen prapaskenat e bisedimeve për UÇK-në | Zona Zero
10/06 22:43
‘BERISHA ZGJODHI NJË KRIMINEL PËR HIMARËN’/ Xhufi zbulon prapaskenat e ish presidentit shqiptar
10/06 21:50
KOMUNIST…/ ZEKA nuk ndal dot debatin XHUFI dhe DULE përplasen live: Dule: Mentalitet komunist
10/06 21:49
Përplasje e fortë DULE-XHUFI PËR ÇAMËRINË / Kush e shtrembëroi rrjedhën e ngjarjeve? | Zona Zero
10/06 21:49
TOP SECRET! BELERI niset drejt Strasburgut /Dule: Triumfoi demokracia, askush nuk mund ta ndalë
10/06 21:47
DULE LARGOHET NGA STUDIO,debat për minoritetin GREK/ Xhufi: Opozita, instikte anti-shqiptare
10/06 21:46
Pse e zhduku SALI BERISHA, REMZI HOXHËN?/ MERO BAZE zbulon telefonatën e fundit me ish kryeministrin
03/06 23:11