Shqiptarët të pakënaqur me qeverinë?! Zaloshnja “zbërthen” sondazhin… | Breaking Top News
06/10/2022 11:54

Sondazhisti Eduard Zaloshnja i ftuar në Breaking diskuton në lidhje me sondazhin e publikuar në Top Story, ku shqiptarët ishin të pakënaqur dhe kishin mendim negativ për qeverinë.

Paloka zbulon SKENARIN e PD, ja qëllimi i protestës më 6 dhjetor | Breaking Top News
05/12 11:16
Paloka i ashpër: Qëllimi i Ramës është shkrirja e opozitës, ja bashkëpunëtorët | Breaking Top News
05/12 11:16
Basha drejt Washingtonit, ja urimi ironik i Palokës | Breaking Top News
05/12 11:13
Ç’do ndodhë me zgjedhjet e 14 majit? Paloka: I organizon Rama dihet përfundimi… |Breaking Top News
05/12 11:13
Tirana zonë e nxehtë? Paloka me tone të forta: Ai që e drejton duhet në burg… | Breaking Top News
05/12 11:13
Kandidatët e primareve ishin të paracaktuar?! Ja çfarë zbulon Paloka | Breaking Top News
05/12 11:09
Primaret / Ja kandidatët me më shumë potencial për të fituar zgjedhjet | Breaking Top News
05/12 11:09
PD e përçarë apo e bashkuar? Paloka zbulon të vërtetën | Breaking Top News
05/12 11:08
Primaret/ Kush janë kandidatët zyrtarë për garën e 14 Majit?! | Breaking Top News
05/12 10:51
Paloka zbardh PRAPASKENAT e procesit të primareve: Ja si shkoi… | Breaking Top News
05/12 10:48
Emisioni i plotë: Tirana e blinduar nga Protesta dhe Samiti/ Rrezik për përplasje?! |BreakingTopNews
02/12 15:56
Femrat apo meshkujt? Ja kush janë politikanët më të aftë në Tigan! | Breaking Top News
02/12 15:28
‘U mahnita nga mënyra si e luante tiganin Mazniku…’ Atalanta Kërçyku | Breaking Top News
02/12 15:28
Nga politikani më i aftë në kuzhinë te batutat, momentet pikante të… | BreakingTopNews
02/12 15:28
‘Të zhveshur nga kostumi i politikës dhe me përparse’, si do i shohim politikanët |Breaking Top News
02/12 15:23
Çepani ngre alarmin: Këtë vit 20 gra të vrara në Shqipëri, të merren masa! | Breaking Top News
02/12 15:08
Përballja e Politikanëve N’Tigan! Atalanta Kërçyku zbulon detaje nga emisioni | Breaking Top News
02/12 15:08
Dimensionet e politikanëve tashmë në ‘Tigan’/ Atalanta Kërçyku:Ja përballjet e para |BreakingTopNews
02/12 15:07
Ja ku strehoen gratë e dhunuara nga burrat…kush largohet nga banesa? | Breaking Top News
02/12 14:45
Tragjike / Burri i mori jetën gruas shtatzënë, ja gjendja e familjarëve të saj | Breaking Top News
02/12 14:45