“Shqiponjat”, FNSH-ja, RENEA e Operacionalja ‘blindojnë’ vendin! Arrestohen 29 persona
20/09/2020 12:28

Në të gjithë vendin ka vijuar zbatimi i detyrave të përcaktuara në Planin e masave për mbajtjen nën kontroll të situatës kriminale dhe rendit publik, parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale, kapjen e personave në kërkim, personave që mbajnë armë pa leje, atyre me tendencë në krimet kundër personit etj.

Top News – Gratë 16 ditë në grevë/ Dalim vetëm pasi të marrim pagat
30/10 11:28
Top News – Një xhiro nga liqeni/ Veliaj komenton videon e Metës
30/10 11:17
Top News – 500 viktima nga Covid 19/ Pandemia, shifra rekord infektimesh
30/10 10:56
Top News – Apeli i fortë i mjekut/ Kalo ‘sqaron’ mjekë dhe politikanë
30/10 10:54
Top News – Rriten depozitat bankare/ Shqiptarët kursejnë në kohë covid
30/10 10:54
Top News – Shqiptari, shofer taksie/ Greqi, shiste kokainë për VIP-at
30/10 10:44
Top News – Dy shpërthime tritoli/ Lezhë dhe Vlorë, nuk ka të lënduar
30/10 10:42
Top News – KPK rikthen punën online/ Rritja e rasteve me Covid në vend
30/10 10:38
I vunë tritol pranë shtëpisë, flet pronari në Vlorë: S’kam pasur konflikte me askënd dhe as nuk kam
30/10 10:37
Plagosja në Astir një vit më parë/ Arrestohet te sheshi “Shqiponja” 36-vjeçari i shpallur në kërkim
30/10 10:20
Shuhet Avni Mula! Inva Mula: Fluturoi gjigandi ynë
30/10 03:16
Top News – Shuhet Avni Mula/ Inva Mula: Fluturoi gjiganti jonë!
29/10 23:07
Top News – Veliaj: Rikthimi i Saliut/ ‘As demokratët nuk e besojnë më’
29/10 21:28
Protestë para zyrave të AKEP kundër censurës
29/10 19:54
Rrëzohet dekreti i Metës/ Mazhoranca voton pa asnjë ndryshim kodin zgjedhor, Rama akuzon Presidentin
29/10 19:43
Universitetet, 1 muaj mësim online/ “Po vlerësohet mbyllja e bareve në ish Bllokut pas orës 22.00”
29/10 19:36
Top News – Vendimi i ekspertëve/ Universitetet për 1 muaj online
29/10 19:03
Top News – Basha akuza të forta/ Çdo vdekje nga covid vepër e Ramës
29/10 18:42
Top News – Covid, rekord shtrimesh / 6 viktima, 275 të infektuar të rinj
29/10 18:39
717 gjoba për maskat/ Policia nuk toleron, 7 të shoqëruar
29/10 17:33