Shqipja: “Nuk është etike që një vajzë të vij në 3 në shtëpi”“E Diell”, 02 Maj 2021
02/05/2021 13:45

Rubrika: Edi Manushi Ervin Kurti, Alesia Bami, Graciano Tagani, Dea Mishel, Shqipe Hysenaj, Andi Shehu, Ana Lleshi, Gigliola, Bledi Mane

Episodi i plotë: E Diell 20 Qershor 2021 Entertainment Show
20/06 19:24
Takimi Biden-Putin, prapaskenat e një marr[veshjeje,Alfred Cako,Bledi Mane “E Diell”,20 Qershor 2021
20/06 19:23
A u mbyll pandemia? Ja si përgjigjet në studio Alfred Cako “E Diell”,20 Qershor 2021
20/06 19:22
Pse u largua Gramoz Ruci? Alfred Cako zbulon arsyet, “Është mesazh për…”“E Diell”,20 Qershor 2021
20/06 19:22
Bomba e Cakos: Ja pse Kosova&Maqedonia e Veriut s’do të futen kurrë në BE “E Diell”, 20 Qershor 2021
20/06 19:21
Mane dhe Cako analizojnë si u fut Shqipëria në takikin Biden – Putin “E Diell”, 20 Qershor 2021
20/06 19:21
Habit Alfred Cako! “Ja pse Edi Rama është më i fortë se Biden “E Diell”,20 Qershor 2021
20/06 19:21
Të jetë e vërtetë? Cako: Po bëhet projekti Avatar, shpirti do futet në PC “E Diell”,20 Qershor 2021
20/06 19:20
Kush e ka bërë axhenden e takimit Biden-Putin? E zbulon Alfred Cako “E Diell”,20 Qershor 2021
20/06 19:20
Biden-Putin,Alfred Cako: Ja si po na hedhin hi syve me çështjen e Navalnit“E Diell”,20 Qershor 2021
20/06 19:20
Një nga vajzat e nominuara zgjidhet nga produksioni, cila ishte ajo? “E Diell” 20 Qershor 2021
20/06 18:36
Ori Nebiaj: Ti je fiks si Kosova, dukesh e butë, por je super e fortë “E Diell” 20 Qershor 2021
20/06 18:36
Habisin konkurentet: “Treguam që Shqipëri-Kosovë nuk kanë konkurenc딓E Diell” 20 Qershor 2021
20/06 18:36
“Nga ty e presim një puthje” acarohet konkurentja me fjalinë e jurisë “E Diell” 20 Qershor 2021
20/06 18:35
Sfida e imunitetit puthje në mes të detit mes vajzave e djemve? “E Diell” 20 Qershor 2021
20/06 18:35
Vajzat vendosin cila ishte më e mira:Mua më pëlqeu vetja “E Diell” 20 Qershor 2021
20/06 18:34
Mand Peza “nxehet” Ka disa ditë që është bërë xhirimi, sot s’më dhe asgjë. “E Diell” 20 Qershor 2021
20/06 18:34
Kush do të shkëlqente në ekran? Ja mendimi i Ori Nebiaj“E Diell” 20 Qershor 2021
20/06 18:34
Modelja heq takat në sfilatë, Ori Nebiaj: Ja shpirti i udhëtimit “E Diell” 20 Qershor 2021
20/06 18:33
Bie konkurentja në xhirimet e provave E Diell 20 Qershor 2021
20/06 18:33