‘Shqipëria po ndryshon’ Meçe zbërthen logon e PD deri më sot | Zona Zero Top News
26/11/2021 18:40

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00 "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Lajm i mirë për banorët në ‘5 Maj’ ja çfarë do përfitojnë, pas shpronësimit… | Zona Zero Top News
19/01 22:25
Zgjedhjet për 6 Bashki! Olli: Demi të kapet prej brirësh sepse Meta…. | Zona Zero Top News
19/01 22:01
‘Shqipëria nuk është aq e zonja të kultivojë kanabis vetëm për arsye mjeksore’ | Zona Zero Top News
19/01 22:00
Beteja Basha-Berisha si ndeshje boksi, ja përfundimi sipas Ollit | Zona Zero Top News
19/01 21:59
Legalizimi i kanabisit! Mejdini: Rama do ta përdorë në fushatat zgjedhore | Zona Zero Top News
19/01 21:57
Kanabisi në Maqedoni, a ka pushtetarë që fshihen nga pas? Flet Pajaziti | Zona Zero Top News
19/01 21:53
‘Nga nënat te kultivimi i kanabisit, llogjika e gabuar e pyetësorit të Ramës’ | Zona Zero Top News
19/01 21:42
‘Pyetësori i Ramës, e njëjta pyetje në katër të tjera’ -Vurmo | Zona Zero Top News
19/01 21:34
‘Fiken dritat live’ të ftuarës i ndodh e papritura gjatë intervistës | Zona Zero Top News
19/01 21:28
Momenti kur skiatorja 16 vjeçarje dëmtohet në shpatull -Elvis Toci | Zona Zero Top News
19/01 21:24
Përgatitjet e Olimpiadës së skive dhe sportet dimërore -Toci | Zona Zero Top News
19/01 21:19
Leonard Olli: Zgjedhjet e pjesshme – Kushtetutën e kemi bërë paçavure… | Zona Zero Top News
19/01 21:06
Olli: Zgjedhjet e pjesshme do dekretoheshin, nuk varej nga Meta | Zona Zero Top News
19/01 20:54
‘Rama pyet qytetarët, shaka pa kripë’ ja si e komenton Gjoni | Zona Zero Top News
19/01 20:27
‘Trafikantët arabë kishin arritur të mësonin dhe shqip’ -zbulon detajet Kikia | Zona Zero Top News
19/01 20:06
A jemi pranë legalizimit të kanabisit? Ja çfarë pritet nga Rama… | Zona Zero Top News
19/01 19:50
Alarmante! Te ‘trafiku i arabëve’ në furgon ishin edhe grupe të ISIS -Kikia | Zona Zero Top News
19/01 19:47
Shokuese! Ja si ‘trafiku i arabëve’ kishin zyra dhe agjensi -Flet gazetari Kikia |Zona Zero Top News
19/01 19:44
Nga gjurmët e ‘trafikut të arabëve’ deri te arrestimi -Gazetari investigativ | Zona Zero Top News
19/01 19:43
‘Servis makinash në kat të 7’ si nisi investigimi për ‘Trafikun e arabëve’ | Zona Zero Top News
19/01 19:35