“Shqipëria e 2030-ës”, Spiropali: Nevojë urgjente për vijimin e reformave
16/06/2021 21:15

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – “Berisha vs Basha”, debate e përplasje mes Bardhit, Spiropalit, Mërtirit,Abilekajt e Bushatit
17/09 03:34
Mërtiri programi i PS si premtimet ne fushatë, Spiropali shpjegon shtyllat e programit
16/09 23:56
Abilekaj pyet Spiropalin: Të gjithë administratës do ti rritet rroga me 30% dhe kur?
16/09 23:43
Rama shmangu debatin me PD-në për programin e qeverisë? Spiropali flet për vonesën e Kryeministrit
16/09 23:42
Pyetja e sikletshmë e Bushatit për Bardhin: Po ti thonit jo SHBA-ve, çfarë do të ndodhte?
16/09 23:12
Bardhi pranoi se e kanë thirrur në Ambasadën Amerikane, Bushati: Po flet si i shantazhuar
16/09 23:11
Bardhi e pranon, para dhe pas vendimit për Berishën disa deputetë u thirrën nga Ambasada e SHBA
16/09 22:59
Gazment Bardhi i përgjigjet zyrtarisht Berishës: Nuk ka referendum, statuti i partisë nuk e njeh
16/09 22:58
Bushati shpërthen ndaj deputetëve të PD: Të tredhur, lapangjozë, debat me Bardhin
16/09 22:54
Bardhi flet për figurat e PD në krahë të Berishës: Në zgjedhjet e fundit nuk mbështetën PD-në
16/09 22:53
Bardhi: Vendimi i Bashës për mosregjistrimin e Berishës nuk bie ndesh me statutin e partisë
16/09 22:52
Bardhi: Pas vendimit për Berishën, Rama njeriu më i palumtur, Bushati: e pavërtetë
16/09 22:25
Mërtiri: Ka një vendim strategjik nga DASH për të dënuar politikisht, politikanë në Shqipëri
16/09 22:24
“Po e sillni Berishën si lolo vërdallë 80 vjeç”, Sekretari i Përgjithshëm i PD del kundër Bushatit
16/09 22:15
Bushati përmend rastet kur politikanët shqiptarë janë përplasur me SHBA e sërish kanë ardhur në pushtet
16/09 22:15
Numri dy i PD zbardh negociatat që zgjatën 2 muaj e gjysëm mes Bashës-Berishës dhe SHBA-së
16/09 22:12
Bardhi: Po thuhen të pavërteta prej një jave por Basha po refuzon të flasë për të mos përçarë PD-në
16/09 22:11
Abilekaj komenton lëvizjen e Berishës: Do ta përçajë PD-në më shumë se vendimi i SHBA
16/09 22:03
“E trajtuat Berishën si lebrozë”, Bushati ja thotë në sy Bardhit, ky i fundit e kundërshton
16/09 22:03
“Puthini me Yuri Kimin dhe shisni opozitën”, replika të forta mes Bushatit dhe Bardhit
16/09 22:02