Shpresa për lehtësimin e masave dhe fundin e pandemisë? Flet Albi Xhunga | Zona Zero Top News
24/01/2022 20:37

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00 "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Rindizet çështja çame/ Greqia ashpërson gjuhën në Tiranë: Mos guxoni…! | Zona Zero Top News
23/05 20:52
Rudens Turku nga skenat botërore në Tiranë, dhurata me 1400 të papritura… | Zona Zero Top News
23/05 20:11
‘Nuk mund të luftojmë me SHBA, ne duhet të përulemi i kemi borxh’-flet Qafoku | Zona Zero Top News
23/05 20:09
Duhet një piano e mirë për universitetin, është shumë e domosdoshme-Rudens Turku |Zona Zero Top News
23/05 20:08
Qafoku:Dua të hipi te Skënderbeu e të thërras”Shqipëria nuk bën dot asgjë pa SHBA |Zona Zero TopNews
23/05 19:52
Visar Zhitit, Halim Kosova janë të denjë për president, votohen nga mazhoranca |Zona Zero Top News
23/05 19:50
Greqisë nuk i interesojnë eshtrat e ushtarëve, do që të ketë varre në tokën tonë |Zona Zero Top News
23/05 19:42
PD ndodhet në situatë të vështirë, është vdekjeprurëse të humbësh shpresën- Baçi |Zona Zero Top News
23/05 19:40
Baçi: Tani fillon puna për PD, kemi pasur një parti që flinte gjumë | Zona Zero Top News
23/05 19:39
Luan Baçi: Enkelejd Alibeaj, po vepron më keq se Basha, i dëmshëm për PD | Zona Zero Top News
23/05 19:13
Greqia kërcënon në Tiranë, mos flisni më për çështjen Çame ose… | Zona Zero Top News
23/05 18:41
Greqia kërkon përshpejtimin e dërgimit të çështjes detare në Hagë, flet gazetari |Zona Zero Top News
23/05 18:38
Kasmi: Marrëdhënia Shqipëri-Greqi është e ngrirë, duhet kohë për tu sqaruar | Zona Zero Top News
23/05 18:34
Nga grupet kriminale te armatimet e reja për ushtrinë/ Detaje nga ndeshja | Zona Zero Top News
20/05 21:25
Vizita e presidentit të KE, Charles Michel në Tiranë, Beshku: Ja mesazhi që dha | Zona Zero Top News
20/05 20:41
Presidenti i ri / Veliaj: Bëra dy propozime një burrë dhe një grua | Zona Zero Top News
20/05 20:03
Presidenti i ri/ Veliaj: Bëra 2 propozime, një burrë dhe një grua | Zona Zero Top News
20/05 20:02
‘Jam tifoz i qytetit’, Veliaj zbulon se për kë bën tifo | Zona Zero Top News
20/05 20:01
Policia e rendit është e përgatitur për tifozët,do të ndihen si në shtëpinë e tyre |ZonaZero TopNews
20/05 20:00
Pas ndeshjes në Tiranë mbërrinë Rita Ora, Tirana qyteti më atraktiv në Ballkan | Zona Zero Top News
20/05 19:59