‘Shpërthyen derën fshehur mes natës si mafiozë’ Luan Baçi sqaron gjithçka | Zona Zero Top News
25/11/2021 20:33

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00 "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Debati për Kuvendin e 11 apo 18 Dhjetorit/ Berisha vazhdon aksionin me Foltoret | Zona Zero Top News
03/12 21:53
Humbja e befasishme e Dinamos! Ja arsyeja e ecurisë ‘zhgënjyese’ -Karapici | Zona Zero Top News
03/12 20:27
Arti në zi! Shuhet aktorja e njohur shqiptare… | Zona Zero Top News
03/12 20:22
Brohoritma me dy gishtat lart! Ja si pritet Berisha në foltoren e Bilishtit | Zona Zero Top News
03/12 18:22
‘S’ka 18 Dhjetor, të presim zhvillimet e 11 Dhjetorit’ paralajmëron Himci | Zona Zero Top News
03/12 18:17
Doza e 3-të dhe kush është vaksina e sigurtë? Përgjigjet Beltoja | Zona Zero Top News
03/12 18:08
Sekretari i degës fton Bardhin në Elbasan ‘Nuk është dukur që për zgjedhjet’ | Zona Zero Top News
03/12 17:58
Aksioni foltores ‘zbarkon’ në Devoll! Ja çfarë pritet nga Berisha -Spaho | Zona Zero Top News
03/12 17:53
Varianti Omicron në shtetin fqinj, sa rrezikohet Shqipëria? Flet Beltoja | Zona Zero Top News
03/12 17:45
Shiu kthen rrugët e Shkodrës në lumë! Prefektja zbulon si po menaxhohet situata | Zona Zero Top News
03/12 17:37
Mbërrijnë 45 trupat e pajetë në aeroportin e Shkupit -ceremonia e pritjes | Zona Zero Top News
03/12 17:35
Jep dorëheqjen një tjetër kryetar nga PD/Veliaj dy fjalë për dyshen Basha-Berisha|Zona Zero Top News
02/12 23:18
‘Ja pse u surprizova për keq në ndeshjen Egnatia-Tirana’ Ylli Aga | Zona Zero Top News
02/12 22:00
‘Dialekt absurd’ debati për rivënien në skenë e komedisë Prefekti -Tafaj | Zona Zero Top News
02/12 21:58
‘Kemi 30 vite që endemi gjyqeve, jemi shpronësuar’ Besforta Mulleti | Zona Zero Top News
02/12 21:58
Qazim Mulleti ka bashkëpunuar me fashistët? Mulleti hedh poshtë fjalët e Braçes| Zona Zero Top News
02/12 21:57
‘Kemi 30 vite që endemi gjyqeve, jemi shpronësuar’ Besforta Mulleti | Zona Zero Top News
02/12 21:50
Veliaj jep mesazhin e fortë për fundvit ‘Një reflektim për të solidaritet’ | Zona Zero Top News
02/12 21:21
‘Komedia Prefekti një përdhosje dhe tallje ndaj familjes Mulleti’ | Zona Zero Top News
02/12 21:19
Veliaj ‘Kur kandidova se kisha menduar për tërmetet as pandeminë, por…’ | Zona Zero Top News
02/12 21:19