Shpërthimi në Bejrut, mbi 5 mijë njerëz rrugëve të Libanit kundër qeverisë
09/08/2020 09:28

Në kryeqytetin e Libanit, policia përdori gaz lotsjellës ndaj demonstruesve që u përpoqën të kalojnë një barrierë për të arritur në ndërtesën e parlamentit, ndërkohë që numri i të vdekurve nga shpërthimi së martës në portin e Bejrutit arriti në 158.

Arbri fton Tean në kërcim, por ajo në fund zgjedh Andin për takimin e radhës
18/09 10:11
Sondazhi që tregon se cila është vajza e preferuar e publikut
18/09 10:11
Ftesë në 5, Seldi prezanton të dashurën, dashuri me shikim të parë, 17 Shtator 2020, Pjesa 1
18/09 10:10
Andi bëhet xheloz!? Çfarë ndodhi pas takimit të Shqipes me Andrean?
17/09 09:14
Mesazhi i dërguar në Instagram nga Andrea acaron Shqipen
17/09 09:14
Aplikoi për në Për’puthen, nuk u pranua! Ola vjen në studio dhe flet për miqësinë me Anën
17/09 09:14
Sherri që ndodhi në publicitet, bëri që vajzat të humbasin kontrollin
16/09 09:04
Përballja e ashpër në studio me vajzën, që vjen nga jashtë studios
16/09 09:04
Shqipja dhe Fjorela debatojnë për Mevlanin, trekëndëshi thellohet më shumë
16/09 09:03
Emocione të forta, personazhet shpërthejnë në lot!
15/09 09:06
Ana mes lotësh: Unë nuk jam k****
15/09 09:06
O idiot, o injorant përse shpërthen në ofendime Arjan Konomi?
15/09 09:06
Gjermani që jeton në Shqipëri/ Vuante nga artriti e astma, u shërua në ujërat termale të Elbasanit
14/09 09:32
Top News – Kryeqyteti turk/ Goditet nga stuhia e rërës
14/09 09:32
Edicioni Informativ, 13 Shtator 2020, Ora 19:30
14/09 09:31
Zbulimi madhështor në HIMARE që gjynjëzon tezat GREKE – Gjurmë Shqiptare
13/09 09:59
Përdhunimi i të miturës nga 46-vjeçari/ Flet babai i vajzës: Nuk është ankuar për gjë …
13/09 09:58
Edicioni Informativ, 12 Shtator 2020, Ora 19:30
13/09 09:58
Kërcimi që trazoi ujërat në “Për’Puthen”
12/09 09:37
Mes Fatjonit dhe Anës ka diçka toksike, po pres që të shpërthejë… “Për’Puthen”
12/09 09:37