Shkodër/ Shkrumbohen 4 banesa të komunitet rom
16/09/2020 16:03

SHKODËR- Katër banesa të komuniteti Rom në qytetin e Shkodrës janë shkrumbuar nga flakët këtë të mërkurë. Pavarësisht ndërhyrjes së shpejtë të zjarrfikësve, flakët janë përhapur me shpejtësi duke shkrumbuar gjithçka.

Në shtëpi të re pas tërmetit/ I jepen çelsat e shtëpisë dy familjeve në zonën e Kasharit
24/09 15:26
Bjellorusët s’i ndahen Vlorës/ Sa del dielli, në plazh edhe ukrainasit me pushime në Shqipëri
24/09 15:24
Pranohen 4 kërkesat e mjekëve/ Rritja e pagesës, sigurim i jetës dhe kushte më të mira pune
24/09 15:11
Top News – Elbasan, qëllon policinë/ 71-vjeçari i rrethuar, s’dorezohët
24/09 15:06
Ekskluzive/ Dosja e Hagës! Akt-akuza e detajuar ndaj Hashim Thaçit
24/09 15:05
Top News – Rindërtohen dy shtëpi/ Kashar, u dëmtuan nga tërmeti
24/09 14:53
Top News – Debati për listat dhe koalicionet/ Yuri Kim paralajmëron
24/09 14:47
Top News – OFL ‘letër’ xhihadisteve/ Pasuria e grupit të Aldo Kobuzit
24/09 14:35
Top News – Mblidhet grupi i punës/ Amendamentet për kodin zgjedhor
24/09 14:26
Plas arma në Elbasan! 71-vjeçari qëllon mbi policinë! Plagosen dy kalimtarë…
24/09 14:21
Top News -Atentati me tritol/ Hetimi, identifikohet një i dyshuar
24/09 14:14
Top News – Gjobat, mbyllja e kufijve/ Tatimet-alipikoni për rimbursim
24/09 14:06
Top News – Unaza e Madhe, loti II/ Shemben 5 objekte në zonën e Farkës
24/09 14:03
Top News – Arrestohet një polic/ Gramsh, transportonte 6 emigrantë
24/09 13:41
Rindërtimi i Kasharit/ Ringrihen dy shtëpitë e para të shembura nga tërmeti i 26 Nëntorit
24/09 13:28
Top News – 4 kërkesat e mjekëve/ Manastirliu-do ngrihen grupe pune
24/09 13:09
Pedagogu kapet me ryshfetin në xhep/ Korçë, arrestohen edhe dy sekserët e provimeve të vjeshtës
24/09 13:04
Takim prokurori-polici/ Kryeprokurorja e Tiranës ka thirrur shefat e hetimit për ngjarjet e fundit
24/09 13:03
Në Kuvend dekretet e Metës/ Presidenti ktheu ligjet për pronat dhe rajonet
24/09 12:59
Pranohen kërkesat e mjekëve/ Manastirliu: Do nisim diskutimin me grupet e punës
24/09 12:58