Shenja e parë, që Ana dhe Fatjoni kanë ndjenja për njëri-tjetrin! – Përputhen 17 Nëntor 2020
18/11/2020 09:37

Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Fationi zhvishet, Ana e masazhon, çfarë nuk ndodhi në këtë takim – Përputhen, 14 Janar 2021
15/01 09:23
Dënime dhe kafshime në takimin Fation-Ana – Përputhen, 14 Janar 2021
15/01 09:23
Fationi deklaratë të fortë; “Ana mund të hyjë në zemrën time” – Përputhen, 14 Janar 2021
15/01 09:23
E papritur: Melisa, skena xhelozie dhe inati kundra Mevlanit – Përpthuen, 13 Janar 2021
14/01 09:20
Sondazhi, ja vajza më e preferuar e publikut – Përputhen, 13 Janar 2021
14/01 09:19
Andi braktis Për’Puthen?! – Përputhen, 13 Janar 2021
14/01 09:19
Befason Atdheu në takimin e parë me Melisën – Përputhen, 12 Janar 2021
13/01 09:28
Takimi Melisa-Atdhe është i neveritshëm – Përputhen, 12 Janar 2021
13/01 09:28
Pasthirrmat që u dëgjuan në takimin Melisa – Atdheu – Përputhen, 12 Janar 2021
13/01 09:27
Rrahje zemre në takimin e Sindit me Muratin- Përputhen, 11 janar 2021
12/01 08:57
Hidhen dyshime se Sindi dhe Murati njihen më parë – Përputhen, 11 janar 2021
12/01 08:57
Mevlani serioz ka diçka për ti thëne studios dhe publikut jashtë – Përputhen, 11 janar 2021
12/01 08:57
Melisa i përgjigjet akuzave se ka një marrëdhënie me Andin – Përputhen Prime, 10 Janar 2021
11/01 09:33
Ana e Përputhen “zbulon” sekretet në Trotuar: Do dilja me parulla për… “E Diell”, 10 Janar 2021
11/01 09:33
Melisa përlotet kur kujton se Për’Puthen ka krisur marrëdhënien me mamanë – Përputhen Prime
11/01 09:33
Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 9 Janar 2021, Entertainment Show
10/01 09:08
Historia rrënqethëse e mësueses që humbi 6 fëmijë!-Episodi i plotë-Më thuaj një dëshirë,9 Janar 2021
10/01 09:08
Emocione , vajza kërkon ta përqafojë, nëna i largohet!- Më thuaj një dëshirë, 9 janar 2021, Pj.2
10/01 09:07
A po lind diçka mes Fationit dhe Anës, puthje dhe ledhatime – Përputhen, 8 Janar 2021
09/01 11:10
Përlotet Melisa, rrëfen përjetimet e së ëmës pas akuzave të Fationit – Përputhen, 8 Janar 2021
09/01 11:10