Sërish viktima me Covid-19, infektohen 152 qytetarë gjatë 24 orëve të fundit
23/08/2020 16:15

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin tonë janë infektuar 152 raste, ndërkohë janë kryer 785 testime.

Shpëton Universiteti Bujqësor! Regjistrohen 1350 maturantë, janë ende 450 kuota të lira
27/10 15:36
“Të ka mami zemër”/ Endri Dumani përqafon nënën e dajën pas kthimit nga ferri
27/10 15:35
Rama flet për fëmijët e kthyer nga Siria: Nxjerrja e tyre nga ferri ishte e komplikuar
27/10 15:32
Mësimi online/ Ministrja e Arsimit: Janë hapur 47 mijë klasa virtuale dhe llogaritë e nxënësve
27/10 15:29
Trafiku në hyrje të Tiranës/ Skema e lëvizjes ndryshoi nga puna për nënkalimin te sheshi “Shqiponja”
27/10 15:27
Lezhë, shembje në kala/ Dëme serioze pas reshjeve të shiut
27/10 15:25
“Ku mund të ketë tjetër?” Agjentët shqiptarë të anti-terrorit kërkime në kampin Al Hawl
27/10 15:10
Top News – Lot e emocione/ Endri Dumani përqafohet me nënën
27/10 14:55
Top News – Në sitën e OFL-së/ 4 të dënuar për trafik droge
27/10 14:11
Top News – Humb jetën nga covid/ Specialistja e ISHP Mimoza Toska
27/10 13:39
Top News – Korçë, vrasja në Mborje/ Lihet i lirë 18 vjeçari i dyshuar
27/10 13:02
Kaosi i trafikut në Tiranë/ Ja si mund të shmangen akset e ngarkuara
27/10 12:56
Policët e papaguar/ Dietat nuk jepen që prej janarit, 250 mijë lekë borxh çdo polici
27/10 12:26
Hapet spitali Covid 3/ Do trajtohen të sëmurët në gjendje më të lehtë
27/10 12:23
Prodhimi i vajrave aromatikë/ Bashkëpunim shqiptaro-grek në Gjirokastër
27/10 12:22
Një vit pa shtëpi/ Dy tërmetet rrënuan strehën e familjes Gjini
27/10 12:20
Nisen fëmijët nga Siria/ Në ora 13:30 mbërrijnë në Rinas
27/10 12:15
Top News – Vrasje makabër në Greqi/ Një shqiptar dyshohet si autor
27/10 11:57
Top News – Padi penale për BKH/ 7 oficerë akuzojnë komisionin
27/10 11:54
Top News – Abuzimi 1.5 mln dollarë/ Në pranga kreu i hidrokarbureve
27/10 11:08