SERBIA TERRORIZËM në KOSOVË/ MINISTRI jep alarmin “SHKJAU” i armatosur deri në dhëmbë | Breaking
12/04/2024 21:30

"Breaking me Dafina Hysa", është emisioni më i ri informativ që nis në 4 shtator 2023, në Top News dhe që ka në fokus pasqyrimin e çdo ngjarje politike, ekonomike, sociale dhe çdo gjë tjetër, në kohë reale.

META dhe KRYEMADHI hapin BANKA/ KARA zbulon pasurinë marramëndse | Breaking Top News
17/05 20:14
PLAS SHERRI VJOSOSA OSMANI dhe ALBIN KURTIT? / “ Shkak letra e GËRVALLËS” | Breaking
17/05 19:41
TENSIONE të reja KOSOVË- SERBI/ Analisti: Lobi i Serbisë la jashtë KiE Kosovën | Breaking
17/05 19:41
SHBA, aleate me SERBINË, TRADHËTONË KOSOVËN?/ ANALISTI: Ja si qëndron e vërteta | Breaking
17/05 19:30
FAMILJE KRIMINELËSH/Zbulohet e shkuara e Azgan Mërnica,ja çfarë dëshmojë në gjykatë sot | Breaking
17/05 19:29
ILIR Meta duart e zhytur në gjak/ KARA: Koka e Meduzës së krimit shqiptar | Breaking Top News
17/05 19:22
MONA BANK/ SHPËRTHEN ROMEO KARA: Ja banka e re e ILIR METËS, që ka fshehur paratë | Breaking
17/05 19:09
Ja kriminelët që ishin në ditëlindjen e ILIR METËS/ Kara: Ju zbuloj emrat, janë në listën e SPAK
17/05 19:08
ROMEO KARA PLAS BOMËN/ “ Janë goditur emrat më të fuqishëm të krimit, ja kush janë” | Breaking
17/05 18:51
SPAK prangat METËS dhe BERISHËS/ Kara: Emrat në fletë arrestet e SPAK, në top-listën e krimit
17/05 18:50
Kush është zyrtari i lartë i policisë që kërkohet nga SPAKU/ Basha: Ju zbuloj funksionin e tij
17/05 18:49
TOP SECRET! Ja ku fshihen të fortët që kërkohen SPAKU/ Detaje ekskluzive në BREAKING
17/05 18:42
DALIN emrat e kriminelëve shqiptarë/ Doçi: Kokat e këtyre grupeve janë në kërkim nga Interpoli
17/05 18:29
Kush janë shefat e policisë të lidhur KRIMIN/ Doçi: Krimi ka rekrutuar personazhe të rëndësishme
17/05 18:28
BOMBË/ Ja grupet kriminale që veprojnë në Shkodër, Elbasan, Durrës e Tiranë janë goditur nga SPAK
17/05 18:28
POLITIKA dhe KRIMI goditje të fortë nga SPAK/ Avokatët: Ja pse nuk u arrestuan kokat e krimit
17/05 15:56
Surprizat e gjysëmfinales së BBV3, Egla kalon vijën e kuqe, penalizohet?! | Breaking
17/05 15:24
Ish partneri i Heidit në BigBrother?! Masimiliano RRËFEHET për ftesat e ardhura nga… | Breaking
17/05 15:20
E MEZIPRITUR/ Pensione për shqiptarë në Itali/ Aliaj: Ja kushtet e përfitimit | Breaking
17/05 15:12
Sa PENSION merr një shqiptar në Itali? Ekspertja përllogarit live përfitimin | Breaking
17/05 15:11