Serbia njeh Kosovën? Zbulohet çfarë ndodh me pranimit e planit franko-gjerman | Zona Zero Top News
07/02/2023 22:59

Sot në Zona Zero ndoqët: Në pjesën e parë ishte Kreu i emergjencave, Haki Cako i cili ka folur për ndihmën që Shqipëria po i jep Turqisë për tërmetin katastrofik të ndodhur ditën e djeshme Në pjesën e dytë ishte futbollisti Jurgen Qemali i cili ka rrëfyer momentet e tmerrit, kur termeti 7.7 ra në zonën ku ai banonte Në pjesën e tretë ishte Ivi Kaso dhe gazetari Flogert Muça të cilët kanë folur për situatën politike dhe betejën e demokratëve Në pjesën e katërt ishin depueti i PS Ilir Metaj si dhe analisti Ben Andoni të cilët kanë analizuar situatën politike dhe protestën e 11 shkurtit Në pjesën e pestë ishte avokati Ilirjan Muho i cili ka zbërthyer dosjen e arrestimit të Alda Klosit Në pjesë e gjashtë ishte Rigels Xhemollari i cili ka folur pë platformën 'Aktivisti' një platformë e cila po përdor të dhënat personale në mënyrë të paligjshme Në pjesë e shtatë ishte politologu Arsim Sinani i cili ka folur për planin franko-gjerman dhe njohjen e Kosovës nga Serbia

Mesazhi i Blendi Fevziut për shtetin, duhet zbardhur sulmi ndaj Top Channel | Zona Zero Top News
29/03 18:28
ALARMI që ngre Blendi Fevziu pas ngjarjes së rëndë në TCH, po vriten njerëz… | Zona Zero Top News
29/03 18:25
Sulmi terrorist ndaj Top Channel, Fevziu: E paimagjinueshme, po vriten njerëz | Zona Zero Top News
29/03 18:22
Bien akuzat për PD-në, s’ka para ruse dhe pagesa të paligjshme | Zona Zero Top News
29/03 18:19
PD pastrohet nga akuzat për para ruse, ja çfarë doli nga dokumentat | Zona Zero Top News
29/03 18:17
PD pastrohet nga akuzat për para ruse, ja çfarë doli nga dokumentat | Zona Zero Top News
29/03 18:17
Blendi Fevziu i revoltuar me deklaratat pas sulmit ndaj Top Channel | Zona Zero Top News
29/03 18:15
Roland Bejko në 97′ kanë tentuar ta vrasin, pse u vendos si kandidat | Zona Zero Top News
29/03 18:14
Një PD pa Berishën, kush e braktisi doktorin? Analiza e gazetarit | Zona Zero Top News
29/03 18:06
‘PD-ja e Alibeajt nuk do fitore por…’-Deklarata e gazetarit Muça | Zona Zero Top News
29/03 18:03
Detajet nga 500 mijë $ që u administruan nga Basha, dokumentat dhe kompanitë e…! | Zona Zero TopNews
29/03 17:56
PD-ja e Alibeajt në zgjedhje, diskutimet dhe vendimet që janë marrë | Zona Zero Top News
29/03 17:52
Flogert Muça zbulon deputetët që tradhëtuan PD-në | Zona Zero Top News
29/03 17:52
‘Basha nuk është më anëtar kryesie i PD-së’-Analiza e Gazment Koduzit | Zona Zero Top News
29/03 17:51
Qytetarët japin informacione për sulmin në Top Channel, çfarë zbuluan? | Zona Zero Top News
29/03 17:48
Pse po ikin kandidatët e Alibeajt? Mesazhi që po dërgohet… | Zona Zero Top News
29/03 17:48
“Braktiset Berisha”, gazetari Muça llogarit sa bashki mund të fitojë…! | Zona Zero Top News
29/03 17:37
Çfarë zbuluan kamerat e sigurisë së Top Channel dhe bizneset, si lëvizën… | Zona Zero Top News
29/03 17:27
Deklarata e fortë e ekspertit: Atentatorët e Top Channel duhet të kenë gjurmë… |Zona Zero Top News
29/03 17:26
Makina që u sulmua Top Channel pësoi defekt dhe u braktis? | Zona Zero Top News
29/03 17:17