‘Serbia duhet të ndëshkohet, t’i imponohen vendimet politike’-Berisha flet ashpër |Zona Zero TopNews
24/03/2023 20:41

I ftuar sot në Zona Zero ishte Hisen Berisha i cili ka folur për 24 vjetorin e ndrëhyrjes së NATO-s dhe ka rrëfyer detajet tragjike nga lufta "Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00. "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Berisha rikthehet me protesta, po kur? Deputeti Luan Baçi zbulon vendimin | Zona Zero Top News
07/06 20:03
Berisha dërgon në Strasburg zgjedhjet e 14 majit, ç’po ndodh? | Zona Zero Top News
07/06 19:53
Ikën Sali Berisha? Deputeti jep përgjigjjen, ja kur pritet të largohet | Zona Zero Top News
07/06 19:48
Kush është LUANI që po sulmon Albin Kurtin, sa fuqi ka për të fituar kryeministri? | Zona Zero
07/06 19:47
Basha ka vulën e PD-së? Deputeti Baçi akuza të forta Alibeajt dhe Bashës | Zona Zero Top News
07/06 19:45
‘SHERRI’ mes demokratëve, Luan Baçi flet për lajmin e ditëve të fundit | Zona Zero Top News
07/06 19:40
Vjedhjet në Kuçovë mbi 7 mld, Lefter Maliqi analizon shifrat e frikshme | Zona Zero Top News
07/06 19:21
Fitore spektakolare, Edi Rama e di forcën e Lefter Maliqit | Zona Zero Top News
07/06 19:20
Bashkohet PD e Berishës me PD-në e Gazmend Bardhit?! Deputeti demokrat jep sinjalin… | Zona Zero
07/06 19:19
Lefter Maliqi zbërthen dosjen që dërgoi në SPAK, plas të gjitha provat dhe faktet |Zona Zero TopNews
07/06 19:16
Lefter Maliqi fiton betejën e parë, rihapen kutitë e votimit në Kuçovë | Zona Zero Top News
07/06 19:16
Lefter Maliqi zbulon faktet, ja si u vodhën votat në Kuçovë | Zona Zero Top News
07/06 19:16
Akuzat për Berishën, a do të ketë arrestime në PD? Avokat Petraj ngre DYSHIMET | Zona Zero Top News
07/06 19:11
SPAK po dërgon mesazhe, kush është i kërcënuari?-Meçe analizon HETIMET | Zona Zero Top News
07/06 19:10
Vangjush Dako ‘PËRPLAS’ të ftuarit, pse po mbahet në burg? | Zona Zero Top News
07/06 19:10
‘Vangjush Dako nuk ka rrezik’- Avokati kundër arrestimit, ja aryset | Zona Zero Top News
07/06 19:06
Arben Meçe: Akuza ordinere për Vangjush Dakon, pse nuk është goditje politike | Zona Zero Top News
07/06 18:52
Lefter Maliqi në krye të bashkisë Kuçovë? Kandidati i bindur në fitore | Zona Zero Top News
07/06 18:46
Habit Arben Meçe: Të gjithë kryetarët në burg, me akuzat që ka Vangjush Dako | Zona Zero Top News
07/06 18:20
‘Amerika ‘URDHËROI’ arrestimin e Vangjush Dakos’-Saimir Vishaj flet pa doreza | Zona Zero Top News
07/06 18:19