Semi pohon se nuk do të rikthehej më kurrë me Boiken – Big Brother Albania Vip
22/10/2021 09:18

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

Brenda javës dy vajza të ndryshme, Bledi & Mikela takimi me nota erotike…- Përputhen, 2 Dhjetor 2021
03/12 08:14
Kënga e re e Fifit emocionon banorët – Big Brother Albania Vip
03/12 08:14
Mikela hakmerret me Ritvanën?! – Përputhen 2 Dhjetor 2021
03/12 08:14
Tensione të forta Mikela-Ritvana, fytyrë më fytyrë vajzat përplasen serish-Përputhen, 1 Dhjetor 2021
02/12 08:05
“Kisha shumë frikë të flisja”/Donaldi dhe Beatriks puthje dhe përqafime – Big Brother Albania Vip
02/12 08:04
“Jam shumë i lumtur që të kam takuar”/Donald-Beatriks bisedojnë – Big Brother Albania Vip
02/12 08:03
Mikela Diss Anës… Çfarë po krijohet mes dy vajzave në program… – Përputhen, 30 Nëntor 2021
01/12 08:28
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 30 Nëntor 2021
01/12 08:27
Beatriksa dhe Donaldi lahen përsëri bashkë në dush – Big Brother Albania Vip
01/12 08:27
Bashkimi në “kurth”, kapet duke puthur një vajzë! Efi shtrin “tentakulat”- Përputhen, 29 Nëntor 2021
30/11 08:17
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 29 Nëntor 2021
30/11 08:17
Dyshja Donald-Beatriks të kapur për dore/ Lahen bashkë në dush – Big Brother Albania Vip
30/11 08:17
I ke marrë të dashurin/Semi & Iva Tiço debatojnë ashpër, ja ç’i tha Bora Zemani |Fan Club, 28 Nëntor
29/11 08:14
Ka diçka midis dyshes?/Donaldi dhe Beatriks flirtojnë – Big Brother Albania Vip
29/11 08:14
Banorët “ngrijnë” por komanden e marrin nga Donaldi – Big Brother Albania Vip
29/11 08:14
“Nëna ime nuk më bërtet kështu”/Debati Arjola-Antonela – Big Brother Albania Vip
28/11 09:07
Unë heq dorë, Bruno debaton me Efin – Përputhen PRAPASKENA
28/11 09:07
Ky është prime i përballjeve, disa nga ngjarjet marrin rrjedhë tjetër-Përputhen Prime,27 Nëntor 2021
28/11 09:06
Bashkimi-Alvisa takim pas rikthimit! Situata tensionohet,Mikela lë studion-Përputhen, 26 Nëntor 2021
27/11 09:18
Banorët këndojnë këngën e Fifit – Big Brother Albania Vip
27/11 09:18