Sejamini përplaset me Hysin: Jep dorëheqjen, i keni dështuar qëllimisht institucionet
04/07/2019 23:28
Open – Debate të forta për simbolet komuniste dhe Enver Hoxhën.Të ftuar: Alibeaj, Milo, Hila, Godole
29/11 23:28
Propozimi i PD për dekomunistizimin e shoqërisë, Milo replikon me Alibeajn
29/11 22:59
“Ndalimi i simboleve të komunizmit”, Milo: Fotografitë nuk ndalohen në libra, debat me Papën
29/11 22:59
Dritan Hila: Komunizmi ka vdekur, shoqëria është dekomunistizuar, replika me Godolen
29/11 22:46
“Simbolika komuniste”, Enriketa Papa: nuk mfjafton vetëm ndalimi i figurës së diktatorit Hoxha
29/11 22:45
Eni Vasili “shpërthen” ndaj të ftuarve, dekomunistizimi nuk u bë për faj të politikës, jo medias
29/11 22:45
Godole-Bruçit: Ti duhet të ishe në burg, sekretari komunist: Nuk i trembem burgut dhe vdekjes
29/11 22:23
Sekretari i Partisë Komuniste në Shkodër akuzon ashpër Alibeajn, Deputeti e quan kufomë
29/11 22:23
“Roli i Enver Hoxhës gjatë luftës”, ja çfarë thonë Jonila Godole dhe Paskal Milo
29/11 22:22
Jonila Godole: PS duhet të distancohej nga provokimi i Bujar Çelës
29/11 22:05
Hila dënon deklaratën e deputetit Bujar Çela, Milo: Kjo është një marrëzi që prish festën
29/11 22:05
“Enver Hoxha shqiponja mbi flamur”, Alibeaj tregon se si nisi përplasja me deputetin Socialist
29/11 22:04
Ja si e mban mend Paskal Milo, Pashko Ujkën që mbeti i vrarë sonte në shkodër
29/11 21:45
Vrasja e ish-kreut të komunës së Velipojës, Alibeaj: Policia është kthyer në shërbim funeral
29/11 21:44
Klodiana Lala: Ndaj ish-deputetit Ujka ka patur edhe 2 atentate të tjera, ja pistat kryesore
29/11 21:44
Klodiana Lala sjell detaje nga vrasja e ish kreut të komunës së Velipojës, Pashko Ujka
29/11 21:43
Vrasja e ish-kreut të Komunës së Velipojës, Zhivani: Policia dyshon tek një autor
29/11 21:42
Open – “Lufta me Sali Berishën në PD”, Lulzim Basha përballë gazetarëve
26/11 01:33
Sulo, Rakipllari dhe Abilekaj pyesin Bashën se çfarë do të ndodhë nëse i kërkojnë vulën dhe zyrën?
25/11 23:53
Akuzat e rënda të Bashës: Dua të besoj që Çelën, Doshin, Rakipin i ka futur Rama, jo Berisha
25/11 23:45