Sedmiri gati të largohet nga studio. Zihet keq me jurinë dhe i ofendon duke… – E Diell 04.12.2022
04/12/2022 18:19

“Beauty” Rubrika e të bukurës hap sezonin e tretë. Parukierë dhe Make Up Artist në garë me njëri tjetrin për të treguar se cili është me i aftë… Pas komenteve të ashpra të Anilës për deklarat e Klarës, kjo e fundit pasi u skualifikua vjen të përballet. Debate dhe keqkuptime të cilat krijojnë tension. Moderatore: Argjira Spanca Juria: Suela Cangu, Festim Isufi, Rezarta Shehu

Davos-tirania dixhitale. Shqiptarët, kinezët dhe plani Kalergi – E Diell 22.01.2023
22/01 19:30
Plas debati mes Manes dhe Cakos “Racist…” – E Diell 22.01.2023
22/01 19:30
Rrethi Katror brenda Big Brother? Ja komentet në studio – E Diell 22.01.2023
22/01 19:30
Njerëzit me barcode në ballë, Alfred Cako: Shkenca po shkon k… – E Diell 22.01.2023
22/01 19:30
Bomba e Cakos, Ja emrat VIP që kanë bërë shkollën e Davos – E Diell 22.01.2023
22/01 19:30
Alfred Cako tregon planin e Davos për vitet e ardhshme – E Diell 22.01.2023
22/01 19:30
Episodi i plotë: E Diell 22 janar 2023 Entertainment Show
22/01 19:30
Alfred Cako, historia e 300 kinezëve në një shtëpi me 4 dhoma – E Diell 22.01.2023
22/01 19:30
Alfred Cako ngatërron Endri Fugën me Aleksandër Soros – E Diell 22.01.2023
22/01 19:30
Forumi ekonomik në Davos, Alfred Cako: Është një kurth – E Diell 22.01.2023
22/01 19:30
Emra të spitakur, Milaim Zeka tregon politikanët që shfrytzojnë postin për biznes–E Diell 22.01.2023
22/01 19:30
Milaim Zeka: Po na morën kinezët do sh… – E Diell 22.01.2023
22/01 19:30
Plani Kalergi, Alfred Cako: Ja çdo ndodhi me kinezët në shqipëri – E Diell 22.01.2023
22/01 19:30
Milaim Zeka: Skandali, spiunët serb u përgjuan nga gjermanët, ja rreziku – E Diell 22.01.2023
22/01 19:30
Thirrja e Alfred Cakos: Nuk e dua vajzën time shërbëtore të… – E Diell 22.01.2023
22/01 19:30
Edi Rama po vepron si Luiz Ejlli, Bledi Mane: Ja ç’bëri në Davos – E Diell 22.01.2023
22/01 19:30
Heqja e vizave me Kinën! Lajm i keq – E Diell 22.01.2023
22/01 19:30
Alfred Cako: Më vjen të qesh kur flitet për klimën, ja çfarë fshihet – E Diell 22.01.2023
22/01 19:30
Instagrami i Kiarës po shpërthen / Cili është VIP-i që e ka ngacmuar & bisedat me Butrint Imerin
22/01 18:42
Mevlani surprizon: Arjan Konomi nuk paguan dritat dhe nuk po sillet mirë me mua – E Diell 22.01.2023
22/01 18:42