“S’duroja që gruaja të më shajë, e mbyta”,vrasësi i 36 vjeçares flet për herë të parë-Shqiperia Live
08/12/2021 16:03

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Kryeredaktore: Eralda Kenaj

“Kush e zgjedh turqishten nga ju?”, mësuesit u dërgojnë mesazh nxënësve-Shqipëria Live
25/01 16:47
“Interesi i madh për shqipen në Turqi, 300 mësues shqiptar në shkollat turke”-Shqipëria Live
25/01 16:47
” Turqishja, çfarë thoni ju?”, gjuha turke në shkollat shqipe, debat në studio-Shqipëria Live
25/01 16:47
Gjuha turke futet në shkollat shqipe, pedagogu: Shumë zhurmë për asgjë-Shqipëria Live
25/01 16:46
“S’kemi mësues në Shqipëri,do vijnë nga Turqia”pas anglishtes, turqishtja gjuhë e dytë-ShqipëriaLive
25/01 16:46
Njihuni me babin e Olit, aktorin e njohur që është bërë viral në Tik Tok- Shqipëria Live
25/01 16:38
U bënë viral në rrjetet sociale,djali 2 vjeçar dhe babi i tij zbulon sekretet- Shqipëria Live
25/01 16:38
“Bravo e riktheve nderin e familjes”,komenteve mbështesin 17 vjeçarin-Shqipëria Live
25/01 16:38
“Adoleshenti jetim i kthye vrasës që 4 vjeç, kemi dështuar si shoqëri”- Shqipëria Live
25/01 16:38
” Të çkishërohet kushdo që vret për gjakmarrje,”rrëfen Dom Marku- Shqipëria Live
25/01 16:37
14 vjeçarja përgatiti planin dhe mori gjakun e të atit- Shqipëria Live
25/01 16:37
Floriani kishte paralajmëruar se do merrte gjakun e babai,familjarët se kishin lejuar-Shqipëria Live
25/01 16:37
Vrasësi i babait të 17 vjeçarit ndodhet në Australi bashkë me familjen- Shqipëria Live
25/01 16:36
17 vjeçari mori gjakun e të atit, gazetari: Konflikti mes familjeve nisi për një dhi-Shqipëria Live
25/01 16:36
Zbardhet dëshmia e 17 vjeçarit:Leka vinte pranë shtëpisë dhe me provokonte vazhdimisht-ShqipëriaLive
25/01 16:35
Çudi:Shqipëria vendos turqishten në shkolla, Erdoganit i kthehet “qoka”-Shqipëria Live 25 Janar 2022
25/01 15:19
Flakë në studio, akrobatja djeg lëkurën me qiri dhe dhuron show-Shqipëria Live 25 janar 2022
25/01 15:13
Vetëm 2 vjeç,vogëlushi shqiptar çmend Tik Tokun me gatimet e tij-Shqipëria Live 25 Janar 2022
25/01 15:11
17vjeçari mori hak për vrasjen e babait,flet për herë të parë për ngjarjen-Shqipëria Live25Janar2022
25/01 14:53
Flet nëna e Beniadës për takimin e saj me dajë Pashukun: I gjithë Shijaku ka qarë-Shqipëria Live
24/01 16:58