Sarah Berisha e Big Brother Vip, humbet sfidën e Bietës – Nostalgji
16/11/2021 20:30

Në programin “Ftesë në 5” me prezantuese dhe autore Bieta Sulo, blogerja Sarah Berisha e ftuar në emisionin e datës 23 Janar 2019, vendoset në një sfidë live nga moderatorja. Blogerja Sarah Hoxha u sfidua nga moderatorja Sara Gjordeni.