Sara kujton ish-të dashurat e Ledrit: Kur s’ bëhem xheloze as për Dafinën dhe Dua Lipën…Ftesë në 5
24/03/2023 17:30

Ky Dance With the Stars nuk i dha Sarës vetëm kupën e dëshiruar por edhe miqësinë e vyer me balerinin profesionist të trupës së baletit TCH, Luixhino Hala. Cili është çelësi i një marrëdhënie fantastike e cila nisi vetëm nga një konkurs kërcmi e zbulojmë nga vetë dyshja "Ftesë në 5" programi i pasdites me tema nga aktualiteti i ditës, me qasje nga familja dhe socialja. Personazhe të momentit, të njohur e të panjohur që tërheqin vëmendjen me diçka të veçantë, histori njerëzore që përcjellin mesazhe të rëndësishme! Të gjitha sjellë në formën më të natyrshme e më të lirshme ku çdokush mund të argëtohet pasditeve në divanin e shtëpisë, nga e hëna në të premte ora 17:00.

“Çohuni çuna, bëni seks”, Luli thirrje shqiptarëve: Jeni më të nxehtë se të huajt/ Ftesë në 5
07/06 18:29
A kanë probleme fëmijët që lindin nga prindër të moshuar? Sqaron mjeku/ Ftesë në 5
07/06 18:29
Gazi skuqet nga inati, e ftuara shastiset: E tmerrshme kjo që the/ Ftesë në 5
07/06 18:28
“Nuk dua që prindërit të bëjnë fëmijë 90 vjeç”, revoltohet Arba Gramo/ Ftesë në 5
07/06 18:28
92 vjeçari bën seks si i ri, doktori tregon rastet në Shqipëri/ Ftesë në 5
07/06 18:28
Luli fton Gazin për seks live, ndërhyn menjëherë Bieta/ Ftesë në 5
07/06 18:27
Bujar Asqeriu: Sollëm një dëshmi të vuajtjes se klerit në komunizëm… Ftesë në 5
07/06 18:22
Bieta apo Albani, kush do e lërë punën kur të bëjnë tjetër fëmijë? Reagon publiku/ Ftesë në 5
06/06 18:52
Neda debaton me Elonën: Ti je e privilegjuar, po nënat me 5 fëmijë në katund? Ftesë në 5
06/06 18:51
Bëri vetëm një fëmijë, Elona: Burri dhe djali më kanë paragjykuar, ai do 5 fëmijë/ Ftesë në 5
06/06 18:51
Nënë për herë të tretë, Neda Balluku: Ja pse “e fjeta” mendjen/ Ftesë në 5
06/06 18:51
Ulja e lindshmërisë, i ftuari: Duan të blejnë makina luksi, jo të bëjnë fëmijë/ Ftesë në 5
06/06 18:50
Ftesë në 5, Leonard Solis: Gratë shqiptare janë heroina, 6 Qershor 2023, Pjesa 3
06/06 18:44
Ftesë në 5, Debat në studio, Neda: Më mirë 3 fëmijë & më pak veshje për ta, 6 Qershor 2023, Pjesa 2
06/06 18:43
Ftesë në 5, Shqipëria e plakur në 2100-ën, dikur gratë +30 quheshin të lëna, 6 Qershor 2023, Pjesa 1
06/06 18:43
Ftesë në 5,Të qara, lot & shumë gëzim për Klodin nga Cana, Maliqi, Dj Sardi ,5 Qershor 2023, Pjesa 3
05/06 19:17
Ftesë në 5, Rikthehet Klodi i Bb3: Lufta për jetën e tij& të nënës së tij,5 Qershor 2023, Pjesa 2
05/06 19:17
Ftesë në 5, Mes ajrit & Tokës… shqiptarja që piloton 4 lloje avionësh ,5 Qershor 2023, Pjesa 1
05/06 19:17
Klodi i Big Brother hap zemrën: Isha i dashuruar, ja pse tradhtova/ Ftesë në 5
05/06 18:55
“Kujdesem për mamanë si ta kisha fëmijë”, Klodi mes lotësh: Është tretur/ Ftesë në 5
05/06 18:55