Sallatë me oriz – Në Shtëpinë Tonë
21/06/2024 11:24

Sallate me oriz Përbërësit: * 130 g oriz basmati * 100 g spinaq gjethe vogël * ½ kuti qiqra të ziera * Domate qershi * 1 kastravec * 1 spec i kuq * 1/4 qepë e kuqe * Ullinj pa bërthamë * Djathë i bardhë * 2 vezë të ziera * 1 grusht fara pishe * 1 grusht rrush i thatë

Dori Beizat siç nuk e keni parë: Hap petët e lakrorit LIVE në emision – Në Shtëpinë Tonë
24/07 12:00
Rrëfehet Dori Beizat: Telefoni im nuk fiket kurrë, fle me të – Në Shtëpinë Tonë
24/07 12:00
Gazetarja e kronikës që shkruan poezi, Beizat: I kam private, si ka lexuar as burri-Në Shtëpinë Tonë
24/07 12:00
Për herë të parë me partnerin dhe djalin. Dorjana Beizat rrëfen anën tjetër – Në Shtëpinë Tonë
24/07 11:30
Kërcënimet, Beizat: Njerëz pas makinës sime, edhe zonjat …- Në Shtëpinë Time
24/07 11:30
Dorjana Beizat: Skam pasur ëndërr gazetarinë, ja si i hyra kësaj rruge- Në Shtëpinë Tonë
24/07 11:30
Përlotet gazetarja e kronikës:Kam pengje me djalin nga orët e gjata në punë – Në Shtëpinë Tonë
24/07 11:30
Fërgesë me pulë – Në Shtëpinë Tonë
24/07 11:00
Biskota me karota – Në Shtëpinë Tonë
24/07 10:30
Psikologia: Ja pse ju ndihmon të relaksoheni nëse mbani një ditar – Në Shtëpinë Tonë
23/07 11:53
Cilat janë gjërat që nuk duhet të bëni para se të flini – Në Shtëpinë Tonë
23/07 11:53
Duhet lexuar në krevat para se të fleme apo jo? Ja sugjerimi i psikologes – Në Shtëpinë Tonë
23/07 11:52
Te arratisesh në plazh përmes librit, si të zgjidhni të duhurin – Në Shtëpinë Tonë
23/07 11:25
Ja çfarë librash mund t’u jepni fëmijëve për t’u lexuar në plazh – Në Shtëpinë Tonë
23/07 11:25
Koleksioni “Fluturzat”, sugjerim për t’u lexuar në plazh – Në Shtëpinë Tonë
23/07 11:25
Kunguj me kos dhe arra – Në Shtëpinë Tonë
23/07 10:56
Sallatë toskane nga Linda Fishta – Në Shtëpinë Tonë
23/07 10:30
Dietat në verë, a janë të rekomandueshme? – Në Shtëpinë Tonë
22/07 12:30
Çfarë ndodh nëse abuzojmë me ushqimet në verë sipas dietologes Hyrida Basha – Në Shtëpinë Tonë
22/07 12:25
“Buke- shalqi dhe djathë” dieta perfekte për balancë trupore në stinën e verës – Në Shtëpinë tonë
22/07 12:15