Salçiçet WUDY të “kontaminuara”? Flet drejtoresha e AKU: Nuk jemi në kushte të… | ZonaZero TopNews
22/09/2022 21:50

E ftuar sot në zona zero, drejtoresha e AKU-së ka shpjeguar se si do të procedohet me produktet që përmbajnë bakterin e rrezikshëm. Çfarë do të ndodhë me salçiçet 'Wudy' a do të dalin më në treg? Të ftuar ishin Poli Hoxha dhe inxhinieri i rrjetave kompjuterike të cilel folën për sigurinë kibernetike dhe nga mund të kenë filluar sulmet

Deputeti shqiptar në Serbi zbulon marrëdhënien Vuçiç-Putin/Rreziku për Kosovën | Zona Zero Top News
04/10 20:42
Regjistrimi i popullsisë në Serbi, thirrje për shqiptarët -Flet Shaip Kamberi | Zona Zero Top News
04/10 20:22
Regjistrimi i shqiptarëve në Serbi/ Kamberi: Shpresoj të mbahen premtimet | Zona Zero Top News
04/10 20:16
‘Rreth 90 mijë shqiptarë ndodhen në Preshevë’,Kamberi: Ja çfarë përfitojnë… | Zona Zero Top News
04/10 20:16
Deputetët demokratë në gjykatën e apelit, ja vendimi për PD-në | Zona Zero Top News
04/10 20:11
‘Kushdo që kandidon kundër Berishës, humb’/ Korreshi: Është një aset… | Zona Zero Top News
04/10 20:08
Përçarja e opozitës, kush është fajtori? -E zbulon Muça | Zona Zero Top News
04/10 20:07
‘Opozita është e dobët, faktori kryesor është Edi Rama’,-flet deputeti i PD-së | Zona Zero Top News
04/10 20:04
Shkarkohet nga Vettingu, Prokurori Cani fiton në gjykatë në Strasburg | Zona Zero Top News
04/10 19:22
‘U shkarkua për munges profesionalizmi’,Av.Ahmetaj flet për çështjen e prokurorit | ZonaZero TopNews
04/10 19:21
Çfarë do të ndodhë me çështjen e Besnik Canit? AV.Ahmetaj jep detajet | Zona Zero Top News
04/10 19:20
Beci: Krimi i organizuar ka filluar bashkëpunimin me terroristët | Zona Zero Top News
04/10 19:03
Hakerat iranianë/ Beci: Priten sulme të tjera nga hakerat, merri masa | Zona Zero Top News
04/10 19:02
Ish-prokurori plas bombën/ Hetimet të nisnin që kur dolën patronazhistët | Zona Zero Top News
04/10 19:01
Skandaloze/ Beci: Na kanë dalë të dhënat personale, qeveria po e mohon | Zona Zero Top News
04/10 18:39
Kush do të jetë sulmi i radhës në Shqipëri? Çfarë të dhënash mund të na vjedhin |Zona Zero Top News
04/10 18:37
Çfarë po ndodh, deri ku kanë arritur hakerat irabianë? Flet eksperti i IT | Zona Zero Top News
04/10 18:36
Sulmet kibernetike/ Beci:Hakerat kanë hyrë në sistemin TIMS, është goditje tepër…|ZonaZero TopNews
04/10 18:35
Pse nuk është MEMEX ai që ka dalë dje në media? flet ish-prokurori Eugen Beci | Zona Zero Top News
04/10 18:31
Publikimi i të dhënave të MEMEX nga hakerat/Barkaj: Kujdes, është një dëm që…!?Zona Zero Top News
03/10 21:22