“Saidja tradhëtoi Gertin, ai e kapi mat”- Aureli i Për’puthen plas skandalin, Gabriela… – E Diell
10/06/2024 09:14

“Mos i bjer me top” nga Ronaldo Sharka ka të ftuar në këte episod Aurel Meçanin, një nga protagonistët kryesorë në këtë sezon të programit “Për’puthen”. Aureli flet për herë të parë pas largimit nga emisioni dhe i sqaron të gjitha, njëherë e mirë!

Zbuloni finalistet e She’s on top! Ilnisa Agolli në juri/ Mosmirënjohëse – Sherr në program!-E Diell
22/07 09:15
Familjet e Vatikanit, fuqia e tyre e errët/ Incidenti me anijen Lusitania – E Diell
22/07 09:15
Edicioni Informativ, 21 Korrik 2024, Ora 12:00
22/07 09:14
I bënë magji? Rrëfimi tronditës i Shpat Kasapit: Kur 300 vajza të përqafojnë… – S’e Luan Topi
21/07 09:13
Edicioni Informativ, 20 Korrik 2024, Ora 19:30
21/07 09:12
Pija që adhuronin ILIRËT… Dokumentat – Gjurmë Shqiptare
21/07 09:12
Edicioni Informativ, 19 Korrik 2024, Ora 15:00
20/07 09:41
Edicioni Informativ, 19 Korrik 2024, Ora 19:30
20/07 09:40
Edicioni Informativ, 19 Korrik 2024, Ora 12:00
20/07 09:40
Edicioni Informativ, 18 Korrik 2024, Ora 15:00
19/07 09:16
Edicioni Informativ, 18 Korrik 2024, Ora 19:30
19/07 09:15
Edicioni Informativ, 18 Korrik 2024, Ora 12:00
19/07 09:15
Edicioni Informativ, 16 Korrik 2024, Ora 15:00
17/07 09:30
Edicioni Informativ, 16 Korrik 2024, Ora 19:30
17/07 09:30
Edicioni Informativ, 16 Korrik 2024, Ora 12:00
17/07 09:29
Përleshen fizikisht, She’s on top përjashton menjëherë dy konkurrentet: Pamje të shëmtuara!- E Diell
15/07 09:24
Pilula blu dhe e kuqe/ Alfred Cako TRONDIT studion: Biden është robot! – E Diell
15/07 09:24
“Ti je gay”- Pas sherrit të fortë, Xhensila përballet me Ronaldon! Lot e rrëfime në studio – E Diell
15/07 09:23
Ekskluzive/ Rrëqeth Drini Zeqo; Nga sëmundja e motrës te vdekja e babait… – S’e Luan Topi
14/07 08:59
Edicioni Informativ, 13 Korrik 2024, Ora 12:00
14/07 08:58