Sa është paguar në fillimet e tij? Noizy rrëfen vështirësitë e karrierës – Pushime On Top
04/08/2022 19:30

Autore: Ori Nebijaj Prezantojnë: Ori Nebiaj dhe Flori Gjini Programi "Pushime on Top" është guida e ditëve të nxehta të verës. Publiku që qëndron në shtëpi mund të këshillohet për destinacione të ndryshme, mundësi pushimi dhe argëtimi në Shqipëri, duke gërshetuar kulturën dhe traditën shqiptare.

Mos humbisni guidën buzë humnere në Tropojë – Pushime On Top
19/08 19:30
Adrenalina ndërthurur me frikën! Pushime On Top drejt shtigjeve më të vështira në Tropojë
19/08 19:30
Neritan Ceka: Ja pse Bylisi është një ndër qytetet më të rëndësishme të antikitetit-Pushime On Top
19/08 19:30
Banorët e Bradoshnicës zbulojnë kuriozitete rreth zonës dhe lahutës – Pushime On Top
19/08 19:30
Cohls me dyqan edhe në Shkodër! Stilistja zbulon detaje e sekrete nga koleksioni i ri-Pushime On Top
19/08 19:30
Hiking në Tropojë, në Bylis me Neritan Cekën, Cohls në Shkodër – Pushime On Top
19/08 19:30
Vajzat e She’s On Top zbulojnë prapaskenat e emisionit & me cilët konkurrentë s’flasin-Pushime OnTop
18/08 19:30
Pushime në Diamma Resort, relaks dhe argëtim – Pushime On Top
18/08 19:30
Pushime On Top eksploron fshatin Xhuxhë dhe Bjeshkët e Mirditës
18/08 19:30
Burgu i Spaçit, Bjeshkët e Mirditës, vajzat e She’s On Top në Sky Sport Center-Pushime On Top
18/08 19:30
Mevlani i Përputhen &… Vajzat e She’s On Top:Personazhet VIP që na kanë ngacmuar-Pushime On Top
18/08 19:30
Adrenalinë me off-road në fshatin Xhuxhë, Mirditë – Pushime On Top
18/08 19:30
Pushime On Top sjell përjetimet rrënqethëse nga burgu famëkeq i Spaçit
18/08 19:30
Aventurat e vajzave të She’s On Top me sportet ujore të Sky Sport Center – Pushime On Top
18/08 19:30
Ndalesë në Info Kulla/Muzeu i veçantë i Mirditës, ja informacionet që mund të gjeni-Pushime On Top
17/08 19:30
Njihuni me historinë e veçantë dhe rëndësinë e Kishës së Rubikut- Pushime On Top
17/08 19:30
Muzeu lëvizës me veshje tradicionale nëpër Shqipëri & Top Seven – Pushime On Top
17/08 19:30
Top Seven/ Showroom-i më i madh i makinave luksoze në Tiranë – Pushime On Top
17/08 19:30
Autobusi i kthyer në muze lëvizës me veshje tradicionale – Pushime On Top
17/08 19:30
Kisha e Rubikut dhe Hiking Mirdita – Pushime On Top
17/08 19:30