Rudina Hajdari reagon për plagosjen e të rinjve në Tiranë | Zona Zero Top News
13/10/2021 22:36

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00 "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Skandal! Akuza të rënda nga Samir Mane te Bashkim Ulaj, dalin abuzimet | Zona Zero Top News
20/10 22:55
Skandal! ‘Samir Mane ndërtoi pistën e helikopterëve me lekët tona’ | Zona Zero Top News
20/10 22:26
Këshilltarja e Ramës ‘Negociatat, kemi ecur një hap më lart se viti i kaluar’ | Zona Zero Top News
20/10 21:59
Këshilltarja e Ramës ‘Ja mesazhi i rëndësishëm që dha raporti i KE’ |Zona Zero Top News
20/10 21:58
Këshilltarja e Ramës ‘Jemi gati për hapjen e konferencës ndërqeveritare’ | Zona Zero Top News
20/10 21:57
‘SPAK mund të përdoret nga politikanët, reforma në drejtësi ka ngecur’ Gjata | Zona Zero Top News
20/10 21:55
‘Të mos i japim SPAK-ut karakter administrativ! Vishaj thirrje | Zona Zero Top News
20/10 21:33
‘Ku i keni gjetur paratë, kush po i ndërton kullat në Tiranë’ shpërthen Gjata | Zona Zero Top News
20/10 21:31
‘SPAK s’duhet përdorur si pushkë me emra, por me prova’ Av. Vishaj | Zona Zero Top News
20/10 21:22
Vetting në Politikë! Vishaj i prerë ‘Ekspertët duhet të thonë fjalën e fundit’ | Zona Zero Top News
20/10 21:20
Dita fatale për Partizanin! Jahaj bën parashikimin deri në tetor |Zona Zero Top News
20/10 21:19
Fuga ‘Rama do të zhvendosë vëmendjen me hedhjen e satelitëve, por ja e vërteta’ | Zona Zero Top News
20/10 21:03
Këshilltarja e Ramës ‘Mesazhi nga raporti i KE, progresi në politikën e jashtme’ |Zona Zero Top News
20/10 20:20
Bregu ‘Ministres së Bujqësisë i ka ikur nga radari, duhet të shkojë te fermerët’ |Zona Zero Top News
20/10 20:03
Debat i ashpër për ‘Vettingun e politikanëve dhe në drejtësi’ | Zona Zero Top News
20/10 19:44
‘Unë nuk paguaj korrupsionin e Samir Manes paratë tona në resortin e tij’ | Zona Zero Top News
20/10 19:13
‘Kemi shoqëri civile, debile dhe kopile’ shpërthen eksperti | Zona Zero Top News
20/10 19:12
‘ME 100 euro ulin pantallonat dhe… ja si korruptohemi’ shpërthen eksperti | Zona Zero Top News
20/10 19:09
Aktivistja ‘Korrupsioni nga zyrtarët e lartë, po na vjedhin me ligj’ | Zona Zero Top News
20/10 19:09
‘Skandali me tenderat të dalin dokumentet dhe e vërteta’ Spaho | Zona Zero Top News
20/10 19:08