Rritet numri! 197 të prekur, 10 viktima në vend
28/03/2020 11:54

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/ Rama në Marqinet: Gati kopshti për 85 fëmijë
30/07 12:33
Top Channel/ Nga 1 gushti vaksina për të gjithë.Një muaj vaksinim i hapur, me të gjitha llojet
30/07 12:30
Top Channel/ Edhe Korça e nxehtë.Temperaturat disa herë më të larta se mesatarja
30/07 12:28
Top Channel/Era ndihmon flakët, temperaturat mbeten ekstreme edhe në fundjavë
30/07 12:27
Top Channel/ Vlora e rrethuar nga flakët. Vatra zjarri në Karaburun, Orikum e Selenicë
30/07 12:16
Top Channel/ Fier, mbetjet në landfillin e ri. Bashkia po mbulon me inerte vatrat e zjarrit
30/07 12:12
Top Channel/ Shpërndante kokainë në qytetin e Vlorës, momenti kur 32-vjeçari shoqërohet nga policia
30/07 11:25
Top News-Ngjarje tragjike në Burrel/ Vritet aksidentalisht me armë zjarri një 13 vjeçar
30/07 11:24
Top News – Zjarri ‘pushton’ Karaburunin/Qindra hektarë shkrumbohen totalisht
30/07 11:11
Top News – Shkunden xhepat e të dypunësuarve/Miliona euro shtesë, rritet risku i informalitetit
30/07 11:09
Top News-Nuk heq dorë nga trafiku i drogës/ Sërish kokainë në kontenierët e ‘Alba Exotic Fruit’
30/07 10:55
Top Channel/ Situata kritike e zjarreve në Karaburun, shkrumbohen qindra hektarë pemë
30/07 10:09
Top Channel/ Subashi: Kjo fushë do të mbyllet, për 2 ditë situata do të jetë nën kontroll, reagon PD
30/07 02:55
Top Channel/ Kapet 7 kg kokainë,ngarkesa e 4 në kontenierët e kompanisë së bananeve brenda një muaji
30/07 02:52
Top Channel/Subashi flet për landfillin e Fierit dhe komentin e Koçit:S’është fundi i botës që të…
29/07 22:56
Top News-Kroacia ndihmon Shqipërinë/Dhuron edhe 20 mijë vaksina Astra-Zeneca
29/07 22:07
Top Channel/ Zona në plazhin e Durrësit pa energji elektrike, ankohen banorët: Ka rreth dy orë që…
29/07 21:54
Top News-Sërish kokainë në portin e Durrësit/U gjet në kontenierët e ‘Alba Exotic Fruits’
29/07 21:50
Top News-Flakët ‘pushtojnë’ Radhimën/ Rrezikohen banesat dhe bizneset e zonës
29/07 21:49
Top News-Gushti, muaji i vaksinimit masiv/Manastirliu thirrje studentëve- vaksinohuni
29/07 21:26