Rreziku nga humbja e dëgjimit, kur duhet vendosur aparati tek fëmijët! – Hipokrati
15/06/2024 16:40

Ulja e dëgjimit të fëmijët është një defekt në lindje apo është një problem që ndodh gjatë jetës? Nëse jemi përballë këtij problemi shumë të dhimbshëm për prinderit dhe vet fëmijët, çfarë ndihmë jep mjekësia sot? Sa ndikojnë implantet e dëgjimit? E ftuar Prof.Asc Brikena Qirjazi.

Terapia hormonale& Dhimbjet e shpinës dhe Probiotikët e Prebiotikët – Hipokrati – 13 Korrik 2024
13/07 16:41
Menopauza, shenjat që nuk duhet të neglizhoni! – Hipokrati
13/07 16:40
Probiotikët dhe roli i tyre në parandalimin e këtyre sëmundjeve! – Hipokrati
13/07 16:40
Dhimbjet e shpinës, urgjent tek fizioterapisti! – Hipokrati
13/07 16:40
Terapia hormonale, çfarë duhet të dinë gratë! – Hipokrati
13/07 16:40
Hernia Diskale, këto ushtrime do bëjnë mrekulli! – Hipokrati
13/07 16:40
Problemet e gurëve në veshka& Laparaskopia dhe Oferta në Lavender Clinic – Hipokrati 6 Korrik 2024
06/07 16:41
Stina e verës, sa ujë duhet të konsumoni? Gabimi që bëni më shpesh! – Hipokrati
06/07 16:40
Avantazhet dhe disavantazhet e laparoskopisë! Ja cilat sëmundje mund të zbulojë – Hipokrati
06/07 16:40
Si ndikon stina e verës tek veshkat! Këto simptoma tregojnë që … – Hipokrati
06/07 16:40
Kur rekomandohet të bëhët laparoskopia, flet mjeku Bledar Kola – Hipokrati
06/07 16:40
Lamtumirë celulitit dhe problemeve me fytyrën! Këto trajtime bëjnë mrekulli – Hipokrati
06/07 16:40
Trajtimi i kolitit & Barriera e lëkurës dhe drograt tek adoleshentët – Hipokrati – 29 Qershor 2024
29/06 16:41
Çfarë ndodh me trurin nëse konsumohet 6 muaj marijuanë? – Hipokrati
29/06 16:40
Pse është kaq i rëndësishëm sapuni në larjen e fytyrës? – Hipokrati
29/06 16:40
Kriza të forta në bark dhe tension të ulët? Urgjent tek mjeku! – Hipokrati
29/06 16:40
Apel për prindërit! Ju lutem kontrolloni fëmijët, këto shenja paralajmërojnë që… – Hipokrati
29/06 16:40
Gabimet që bëni nëse vuani nga aknet! Çfarë duhet të përmbajë një hidratant! – Hipokrati
29/06 16:40
Vuani nga kolitit/ Ja ushqimet që NUK duhet të hani kurrë! – Hipokrati
29/06 16:40
Shenjat e kolitit që nuk duhet ti neglizhoni! – Hipokrati
29/06 16:40