Rrëfimi rrëqethës i 12-vjeçares; “Jetoj si në kafaz!” Më thuaj një dëshirë, Episodi i plotë, 6 mars
07/03/2021 08:58

Një reality show që do t’ju prezantojë javë pas jave dëshirat më të pabesueshme të fëmijëve shqiptarë. Moderatorja Fjoralba Ponari, do të udhëtojë në shkolla të ndryshme të vendit, aty ku do të mbledhë dëshirat përmes të cilave, dikujt do t’i ndryshojmë ditën e dikujt jetën përgjithmonë.Histori emocionuese, prekëse dhe njëherazi qesharake, të rrëfyera me pafajësinë e fëmijëve, çdo të shtunë, nga data 2 janar, në ekranin e Top Channel. Moderatore: Fjoralba Ponari Autor: Saimir Muzhaka

Sindi merr vendimin për Për’Puthen, Sara nuk “harron” Atdheun, Antonela e paralajmëron – Përputhen
23/04 09:19
Geljani i mbyll gojën Antonelës: Mos fol! – Përputhen, 22 Prill 2021
23/04 09:18
Rikthehet Sindi në program, dhe çudit me veprimin e saj – Përputhen, 22 Prill 2021
23/04 09:17
Nuk e prisnim; Andi kërkon mbylljen e marrëdhënies me Jasminën – Përputhen, 21 Prill 2021
22/04 08:55
Sherri që po rrezikon seriozisht Jasminën dhe Andin – Përputhen, 21 Prill 2021
22/04 08:55
Atdheu ka dy fjalë në lidhje me Andin – Përputhen, 21 Prill 2021
22/04 08:54
Takimi i fundit i Mevlanit në program?!Vendimi që po mendon të marri ai dhe Ledjana-Përputhen20Prill
21/04 09:23
Mevlani nuk përmbahet, një surprizë tjetër për Ledjanën – Përputhen, 20 Prill 2021
21/04 09:23
Mevlani dhe Ledjana sherr sërish në takim – Përputhen, 20 Prill 2021
21/04 09:22
“Situatë e thartë”, Antonela: “Nuk dua të të shoh me sy Blerim”, lëmshi që u mblodh sot – Përputhen
20/04 09:29
Arjani nxehet me Antonelën, ja arsyeja! – Përputhen, 19 Prill 2021
20/04 09:29
Blerimi me tone të larta: “Kush je ti moj Antonela kush”? – Përputhen, 19 Prill 2021
20/04 09:28
E papritur, debat I ashpër midis Anës së Përputhen dhe Andit “E Diell”, 18 Prill 2021
19/04 09:32
Debat I ashpër. Ana e Përputhen “Ja përse tradhëtojnë burrat“E Diell”, 18 Prill 2021
19/04 09:32
Lufta e tretë dhe parashikimi i zgjedhjeve… “E Diell”, 18 Prill 2021
19/04 09:32
Nauni përjashtohet nga programi! Lindita preket nuk mban lotët – Përputhen +40, 17 Prill 2021
18/04 09:20
Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 17 Prill 2021
18/04 09:20
Policia mbërrin në Top Channel, çfarë po ndodh në studio? – Dua të të bëj të lumtur, 17 Prill 2021
18/04 09:19
Jasmina qan me ngashërim në studio, a ka rënë në dashuri me Andin? – Përputhen, 16 Prill 2021
17/04 09:54
Jasmina skena xhelozie për Sarën, Andit i ikën truri – Përputhen, 16 Prill 2021
17/04 09:54