Rrëfimi ekzkluziv i Xhaçkës, nga lënia e mandatit tek ëndrra e bashkëshortit për resortin në Jug
11/04/2024 22:48

Talk Show politik "TOP STORY", çdo të hënë dhe të enjte ora 21.00, të mërkurën ora 22:00 në Top Channel. Në një sfidë të re jashtë politikës, pranë medias dhe drejtuar njerëzve, Grida Duma, sjell një hard talk me debat substancial, ku e vërteta thuhet sic është dhe politika serviret jashtë kolltuqeve të privilegjit të pushtetit. Kjo do të jetë njëë"Story", ky është "Top Story" dhe ky emision, do të jet "On Top" Autore dhe moderatore: Grida Duma

Ngjarjet tragjike, dashuria i mori jetën Polices, çpo ndodh me fëmijët që vranë babain?
30/05 00:35
Gazetari Dervishi nxjerr letrën e Policit të operacionales, pa dieta dhe pa pagesa
30/05 00:18
EKSKLUZIVE/ Video e dhunës barbare ndaj avokatit, gazetari flet për thyerjen e kafkës
30/05 00:08
“Të kam lënë zotin”, gazetari Dervishi tregon profilin e polices që i dha fund jetës
29/05 23:52
“S’keni bark të gjithë për të parë gj*k dhe koc*ka”, Karamuço tregon bisedat me policët
29/05 23:49
Vetvrasja e efektives, Bezat: Një lidhje dashurie përfundoi në tragjedi…më herët humbi babain
29/05 23:38
Pazari që çon në vrasje, trondit gazetari Dervishi: Ja si lind konflikti me avokatët
29/05 23:27
E tmerrshme/ Video e re, 5 sekondat fatale të goditjes së avokatit Sokol Mëngjesi
29/05 23:25
“Tërhiqu, se po na prish punë”, Karamuço: Ja pse u godit tek kopshti i djalit avokati
29/05 23:18
“Një prej agresorëve futbollist”, Bezat tregon profilet e 4 djemve që goditën avokatin
29/05 22:57
“Tentoi të bënte marrëveshje”, Karamuço: Agresorët u treguan shumë të shpejtë…
29/05 22:43
Reagimi i fortë, Dervishi: Ju kujtohet Azem Hajdari, ngjarje të tilla përfundojnë keq…
29/05 22:37
Ekskluzive/ Video e dhunës barbare ndaj avokatit Sokol Mëngjesi, humb ndjenjat nga goditjet
29/05 22:37
Tronditëse, Video e goditjes së avokatit/ Karamuço: Kjo është nata vendimtare për të
29/05 22:37
Sfidë Rama Kurti për të “rrëmbyer” zemra shqiptarësh? Ja si do të votojë Diaspora
27/05 23:33
Tërmet në SPAK? A “vulosi” Parlamenti, rishikimin e institucioneve të drejtësisë?
27/05 23:28
Propozimi i fortë, Bylykbashi: Të dënohet me ligj të jesh patronazhist, Gjiknuri: Pse mërzitesh ti?
27/05 23:17
“Rama po sfidon Albin Kurtin”, Spahiu:Po tregon forcë te shqiptarët, ja çfarë bënte pronari shqiptar
27/05 23:01
“Ngrije mos e ul kokën”, Rakipllari ia thotë në sy Gjiknurit: Bandat tuaja kontrollojnë zgjedhjet
27/05 22:50
Formula se si do votojnë emigrantët, përplasja e fortë e Bylykbashit me Gjiknurin
27/05 22:41