Rizoto me djathë parmixhano – Në Shtëpinë Tonë
16/05/2024 11:25

Rizoto me djathe parmixhano Përbërësit: * 160 g oriz carnaroli * Krem uthull balsamike * 50 g djathë parmixhano * 500 ml lëng perimesh * 1/3 qepë * 1 lugë gjalp * Vaj ulliri * 1/3 gotë verë e bardhë

Zbuloni destinacionet jashtë Tiranës që mund të eksploroni në fundjavë- Në Shtëpinë Tonë
21/06 12:07
Ardi Pulaj: Më kanë surprizuat turistët. Zbulova holandezin që fliste shqip – Në Shtëpinë Tonë
21/06 12:01
Ardi Pulaj, jashtë kostumit tl spikerimit, flet për eksperiencën në terren – Në Shtëpinë Tonë
21/06 11:58
Kujdes me recetat për dobësim! Ja receta e sallatës së Havardit, me vlera të plota- Në Shtëpinë Tonë
21/06 11:53
Zbuloni sa kalori ka 100 gr sallatë dhe si ta kombinoni për vakt të plotë – Në Shtëpinë Tonë
21/06 11:48
Sa kalori i duhen nje njeriu për të konsumuar gjatë 24 orëve – Në Shtëpinë Tonë
21/06 11:34
Sallatë me oriz – Në Shtëpinë Tonë
21/06 11:24
Sallatë me makarona – Në Shtëpinë Tonë
21/06 10:59
Ushtrimet LIVE që mund të bëni në shtëpi duke shmangur palestrën – Në Shtëpinë Tonë
20/06 12:09
Si të zëvendësojmë veglat e palestrës me këto mjete për stërvitje në shtëpi – Në Shtëpinë Tonë
20/06 12:03
Të stërviturit në shtëpi apo në palestër. Avantazhet dhe disavantazhet – Në Shtëpinë Tonë
20/06 12:02
Shmangni ushqimet e rënda nëse keni vapë. Ja dieta ideale me fruta dhe perime – Në Shtëpinë Tonë
20/06 11:49
Pse femrat që duan të mbeten shtatzënë, nuk duan të bëjnë crossfit – Në Shtëpinë Tonë
20/06 11:48
Cilat janë sëmundjet që shkakzojnë më shumë vapë tek disa persona- Në Shtëpinë Tonë
20/06 11:46
Zbuloni, intoleranca e nxehtësisë, nga mosha apo gjenetike- Në Shtëpinë Tonë
20/06 11:46
Humus me fasule të bardha – Në Shtëpinë Tonë
20/06 11:28
Polenta – Në Shtëpinë Tonë
20/06 11:14
Zbuloni shenjat e para dalluese të menopauzës- Në Shtëpinë Tonë
19/06 12:08
“Covid, uli pragun e moshës së menopauzës”. Ja si e sqaron Dr.Enriketa Kroi- Në Shtëpinë Tonë
19/06 12:07
Çudit gjibekologia: Vajzat 26 vjec, po kalojnë në menopauzë. Është ulur pragu – Në Shtëpinë Tonë
19/06 12:07